Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is ilyen gyötrelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen gyötrelem a Facebook - os társkereső?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok egy bánat kinézet annyira hogy egyentalán senki de még a csúnyábbak se húzzanak jobbra vagy viszont szívezzenek. Azért teszek ide egy képet hogy ezt más is eldöntse :D


[link]


Nem szeretek mosolyogni főleg nem ha erőltetni kell :D csak akkor ha tényleg kell.



szept. 1. 21:25
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
35%

35# vagyok. A kommentem lényege hogy egy férfi a legritkább esetben él annyi kritikával, hogy elismerje hogy nem átlagos hanem az alati. A kérdező vonasai szeme állása,arcanak vonasai total atlag alattiak, és ehhez nem kell szemelyeskedni velem szemben,mert nem én allitom magamról, hogy dehát én nem is vagyok csunya.



Tessék egy átlagos férfi:


[link]


Magyar Péter pont jó példa rá, hogy különösebben jóképű,hanem egyszerű kellemes vonasai vannak. Vagy nektek az átlagos fickok mind ilyen tökellütött fejű csávók?

szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

*nem különösebben

**Tökkel ütött

szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
83%

Szia, bátor vagy hogy kiraktad ide magad!

A jelenlegi állapotodban tényleg nem vagy vonzó de egyáltalán nem reménytelen a helyzet, egyáltalán nem a legrosszabb az alapanyag. Két nagy probléma van ami gyorsan nem megoldható mint a borotválkozás, a más frizura, öltözködés és szemüvegkeret, hanem a túlsúly és a fog- és állkapocsprobléma ami jól látszik a csukott száddal is. Előreharapásod lehet ami együtt jár egy fejletlen alsó állkapoccsal. Fogyással + ennek a rendbetételével új arcot kapnál, én ebbe vágnék vele először.

szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
27%

#43: és szerinted a "mewing"


[link]


nem segítene a kérdezőn?

szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Nekem is gyötrelem, pedig (minden nagyképűség nélkül), nekem jobb képeim vannak, mint a kérdezőnek. Társkereső felejtős, marad az élőben próbálkozás.
szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
12%
Nem szabad ide kitenni magadról, mert szétsavaznak. Amúgy nekem a Jáksó László jutott eszembe rólad, de szerintem simán átlagos vagy, nem úgy mint ahogy az itteni “hejcegnők” mondják. Valóban, átlagos csajok is csak a tökéletes genetikájú, szögletes arcú, 185 magas és sportos palikat keresik, így baromi nehéz.
szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem itt savazzák szét, hanem a Facebook Date nem működik neki.

A kérdése az volt, hogy miért?


A válaszok alapján dönthet, hogy hajlandó-e másképpen, mást csinálni, vagy megelégszik az eddigi "eredménnyel".


Nem buksisimit kért.

szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként azt mondom, hogy egy átlagos vagy.


Kicsit jobb frizurát vágathatnál, illetve, az arcszőrzettel is kezdhetsz valamit.


Csinálj jobb képeket, mert amit feltettél, abból sugárzik a szürkeség és a semmilyentelenség.


Ha kicsit javítasz a képeiden, akkor szerintem nem vagy esélytelen.


Én a Facebook társkeresőt azért adtam fel, mert rengeteg volt a gyerekes nő. Mivel nekem még nincs, ilyen nő kizárva.

szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!