Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért panaszkodnak itt ennyien...

Miért panaszkodnak itt ennyien, hogy a társkeresőkön nem lehet összejönni senkivel?

Figyelt kérdés
Csomóan írják, hogy egyezés után ha írnak a lánynak, akkor se kapnak választ, ezt mondjuk én sem értem, hogy ha már megvan a match, akkor miért nem írnak vissza, mert akkor elvileg kép alapján már megvan egy alapvető szimpátia. Nem mondom, hogy nekem még nem volt ilyen, de azért havi 1-2-vel össze tudok hozni találkozást, meg még akár többet is. Itt meg rengetegen írják, hogy hónapokig vagy évekig próbálkoznak, és nem jön össze nekik semmi. Mik a tapasztalatok, vagy mi a hiba?
aug. 9. 15:25
 1/5 anonim válasza:
Melyik társkeresőn vagy? Badoo pl halott.
aug. 9. 15:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Tinder, Facebook társkereső. Badoo is, de az tényleg gyengébb. Régebben onnan is jöttek össze dolgok, most már kevésbé.
aug. 9. 15:37
 3/5 anonim válasza:
Hát, nekem sem sikerült... élőben sokkal jobb nőknek tetszem mint ott, szóval nekem inkább az jön be.
aug. 9. 16:12
 4/5 anonim válasza:

Én írtam egy kommentet egy ilyen társkeresős kérdés alá, és nekem is rengeteg rossz tapasztalatom van. A csajokespasik full kamu oldal, nem is sokáig használtam. Randivonalon jelölgettem pár csajt, de semmi, talán egy írt vissza, azt sem sokáig használtam. Badoo-n és Fb-on évek óta fenn vagyok, pár matchen és rövid beszélgetésen kívül semmi sem történt. A Tindert csak pár hete használom, de az is katasztrófa, néha van egy-egy matchem, de volt, aki nem írt vissza, volt, aki visszaírt, hogy beszélgessünk, aztán a kérdéseimre már nem válaszolt, de olyan is akadt, aki rájött, hogy nem akar távkapcsolatot, csak akkor minek jelölt vissza és minek kezdett el beszélgetni velem.

Igazából nem értem, mi a baj, mit csinálok rosszul. Volt régebben, akitől megkérdeztem, hogy mi a baj velem, azt válaszolta, hogy "nincs veled semmi baj". Hát ez marha nagy segítség. Szerintem sok a kamus meg az unatkozó nő, aki csak összevissza nyomkod, aztán amikor jön egy ígéretesebbnek tűnő pacák, akkor lelép. Vagy rosszabb esetben maga sem tudja, hogy mit akar. Sokan csak arra vágynak, hogy kúrólájkokat, jelöléseket kapjanak, vagy hogy simpeljenek nekik, lehetőleg minél többen. Sokan vannak olyanok, akik bármiféle értelmes kommunikációra képtelenek, gyakorlatilag azt várnák el, hogy a másik ember szórakoztassa őket. Sokan meg irreális énképpel és elvárásokkal vágnak neki az ismerkedésnek, magukat királykisasszonynak képzelik, és azt hiszik, hogy alanyi jogon jár nekik egy szálkásra gyúrt, napbarnított, tökéletes mosolyú és frizurájú, méregdrága cuccokat viselő, Audi A8-assal közlekedő plakátfiú, holott ők maguk semmivel sem többek más nőknél, akik ugyanúgy öt kiló vakolattal rejtik el a narancsbőrt és a szarkalábakat, és ugyanolyan ruhát hordanak, ugyanolyan napszemüveget viselnek, mint rajtuk kívül ezernyi más nő.

aug. 9. 18:50
 5/5 anonim válasza:
Én fent voltam vagy 10 társkeresőn és a 4 év alatt 1 találkozót tudtam csak összehozni. Többi pár szavas esetleg 1-2 mondatos válaszokat írt aztán tiltott vagy eltűnt a beszélgetése. 1 nővel tudtam csak a randiig eljutni a többiről inkább nem is írok semmit mert nagy lenne itt a sértődöttség!
aug. 12. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!