Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkereső vélemények...

Facebook társkereső vélemények, használja itt valaki?

Figyelt kérdés
Én fent vagyok, eddig nem volt sok értelme, és nem is ad ki napi 2-3 lánynál többet, ennyire kevesen használják? 🙁

júl. 28. 01:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
Nekem nagyon sokad ad ki. Állítsd nagyobbra a keresendő távolságot.
júl. 28. 02:09
 2/43 anonim válasza:
Használtam régebben, nekem sem adott ki sok embert. De nem is akarom azért 100 km-nél nagyobbra venni mert semmi kedvem az ország másik felébe utazgatni.
júl. 28. 06:43
 3/43 anonim válasza:
Nekem meg sem jeleníti a facebook vakamiért.
júl. 28. 07:49
 4/43 anonim válasza:
Nekem egyik haverom használta egy darabig, de csak rosszat mondott róla. Tele van orkkal, indiánnal és kövérekkel. Nem tudom milyen korosztályban keresel, de haver a 20-as korosztályt lőtte be és fel is adta pár nap után. Tinder jobb, mert többen vannak fent rajta. Facebook társkeresőre az megy, aki Tinderen sem talált magának partnert, úgyhogy romlik a színvonal is. Én legalábbis erre tudok gondolni.
júl. 28. 07:51
 5/43 anonim válasza:
Egyik haver használta, már vagy fél éve összejött valami csajjal. Nem olyan szép, mint az előző nője, de csak talált valakit.
júl. 28. 08:18
 6/43 anonim válasza:
Használom de ott is alig van már párbaállás!
júl. 28. 10:06
 7/43 anonim válasza:
Ez sem jobb, mint az összes többi. Mivel az északkeleti országhatár közelében élek, és viszonylag nagy távolságot adtam meg, így egy rakás szlovák, román meg lengyel csajt is feldobál nekem. Vannak magyarok is, de egyrészt a Fb társkeresőn sem túl sok a viszonylag jobban kinéző csaj, másrészt jelölgethetek én orrba-szájba bárhol bárkit, ha mindenki a szőke herceget keresi a BMW-vel. Még az átlagos csajok nagy részének is irreálisan magasak az igényei (külső tekintetében is), gyakorlatilag megugorhatatlan a léc. De nagyjából mindenütt ez van, az átlagos nők is királykisasszonyoknak képzelik magukat, akiknek alanyi jogon jár egy plakátfiú.
júl. 28. 10:08
 8/43 anonim válasza:
Teltebb nőknek is már a vékony pasik kellenek de akkor a melós férfiak akik fizikai munkát végeznek és nincs idejük sem erejük konditerembe járni ők egyedül haljanak meg társ nélkül? Én is konyhai melós pasiként nem kellek 1 nőke sem. Badoon is csak annyira méltattak a lányok hogy töröljék a csevegésemet.
júl. 28. 10:17
 9/43 A kérdező kommentje:

7-es és 8-as

Teljesen egyet értek, én is ugyan ezt látom sajnos, rengeteg az egyedülálló, és jól kinéző meg közepesen jó kinéző nő, mert egyszerően senki sem felel meg nekik. Legyen az ember egy izomállat, de gazdag is legyen, úgy hogy mindíg ráér, akkor nem tudom honnan legyen bármi pénze is?

júl. 28. 10:24
 10/43 anonim válasza:
#8: A 7-es vagyok. Diplomás, értelmes, normális ember vagyok, nem is tartom magam istentelenül rondának, de nem vagyok kimondottan jóképű, sem kigyúrt. Közepestől felfelé sok nőt meg szoktam jelölni különböző társkeresőkön, de kb. hiába, alig-alig van matchem, és ha van is, kiderül, hogy csak unatkoznak vagy életképtelenek, közönyösek, beszélgetni sem lehet velük. Teljesen irreális és szürreális ez az egész, egyszerűen nem hiszem el, hogy senkinek sem tetszem. A múltkor pl. Badoo-n jött egy értesítés, hogy megnézett egy nő. Szimpatikusnak tűnt, ezért írtam neki, megkérdeztem, hogy beszélgetünk-e. Nem hogy nem méltatott válaszra sem, hanem egyszerűen kitörölt, valószínűleg tiltott is. És ez egy felnőtt nő, tök átlagos külsővel, ráadásul olyan eldugott vidéki helyen lakik, ahol még válogatni sem nagyon lehet az érdeklődőkben. De ha neki még arra sem voltam elég jó, hogy beszélgessünk, akkor sajnálom, menjen az anyja p...ba. Tinderen elkezdtünk beszélgetni egy csajjal, aztán közölte, hogy ő nem akar távkapcsolatot, és nem tudja, hogy így mennyi értelme van a beszélgetésünknek. Akkor meg minek jelölt vissza a hülyéje, és minek kezdett el beszélgetni velem? Ki is van írva az adatlapomon, hogy hol élek. Komolyan nem értem az ilyen idiótákat, és ez is egy 30-as csaj volt. Még ha valami agyhalott tini lenne, megérteném, de ez egy felnőtt nő. És az ilyeneknek vannak elvárásaik. Amúgy meg borzasztóak a magyar nők külsőre is, a 30-40 körüliek jó része vagy lepukkant, fonnyadt, vagy öt kiló vakolatot pakol magára, vagy kórosan elhízott.
júl. 28. 10:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!