Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkereső vélemények...

Facebook társkereső vélemények, használja itt valaki?

Figyelt kérdés
Én fent vagyok, eddig nem volt sok értelme, és nem is ad ki napi 2-3 lánynál többet, ennyire kevesen használják? 🙁

júl. 28. 01:54
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Én egyből ráírok mindenkire normális stílusban, ha látam hogy párba álltunk, de vagy nem is reagálnak semmit, vagy engem is kitörölnek pár órán belül.

Sajnos a legtöbb nőnek az jön be ha ritka nagy paraszt valaki, utána meg csodálkoznak ha kihasználják őket.

júl. 28. 10:55
 12/43 anonim válasza:
Nem csak a 30-40 es nők néznek már ki rosszul. Voltam 3-4 alkalommal Agárdon a strandon olyan nőket láttam hogy ledöbbentem pasiként. Alig van seggük, narancsbőrösk de válogatni azt tudnak meg teli vannak igényekkel. Nem akarom magam fényezni de némelyiknél még nekem férfiként is jobb seggem van így nem tudom a mostani tinilányok mire vannak annyira elszállva maguktól és miért válogatnak összevissza. Ha már a 30-40 nők is ilyen válogatósak akkor nem csodálkozom hogy a gyerekeik is ilyenek lesznek ugye a tinikorosztály.
júl. 28. 10:57
 13/43 anonim válasza:
Internet és a média na meg persze az okostelefonok rontották így el az emberek gondolkozásmódját. Ameddig ezek nem voltak volt érdemi kommunikáció, tiszlete, becsület és hűség is. Mindenki a saját igényei alapján válogatott nem az igényei felett, volt kummikáció és nem a ghostingolás volt a divat és a kifogások meg a csevegés törélse. Ez csak a mai elfuserált világ következménye hogy a mai világban ismerkedni lehetetlen mert válaszra sem méltatnak és mindig csak a kifogásokat keresik az emberek.
júl. 28. 11:00
 14/43 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik, hogy képen néz ki valahogy, de a valóság meg teljesen más ahhoz képest.

Az hogy kicsi a cicije, vagy lapos a popsija annyira nem zavarna, de hogy valaki az arcát is teljesen kiretusálja, meg vékonyítja magát, na ezek már igen.

júl. 28. 11:01
 15/43 anonim válasza:
#12: Én a 30-40 közöttieknél szoktam keresgélni, de katasztrófa, ahogyan írtam is. A legtöbben csak a simpelésre vágynak, tucatemberek tucatkülsővel, tucatszelfikkel. Vannak nálam sokkal rondábbak is, nem vagyok elhízott, tanult és értelmes embernek tartom magam, de semmire sem megyek, senki sem akar megismerni. Egyre inkább azt érzem, hogy a nőknek külsőre is borzasztóan megnőttek az igényeik, de amikor azt látom, hogy minden 2-3. nő nyaralásos meg luxuséttermes fotót pakol ki társkeresőkre, akkor nekem ez azt sugallja, hogy ilyen téren is irtózatosak az elvárásaik. És vicces, mikor olyanokat írnak, hogy a férfinak ne szelfiképei legyenek társkeresőkön, miközben a női profilok nagy része ilyen, vagy hogy ha te félmeztelen képet teszel ki, akkor primitív vagy, de ha ők mutogatják magukat aligruhában, amiből mindenük kilátszik, az nem primitív.
júl. 28. 11:17
 16/43 anonim válasza:
#14: Nekem is tetszett már "lapos" lány, volt, akinek szinte semmi cicije sem volt, de nem ez volt a lényeg. Arról nem is beszélek, hogy hány olyan női profilba botlok, akinek nincs normális profilképe, nem saját magáról tesz fel képet, hanem mondjuk egy tengerparti tájról. Az volt a legviccesebb, amikor az egyik nőnél is csak egy tájkép volt felrakva, de sorolta a leírásban, hogy amelyik pasinak csak ilyen meg olyan képei vannak, az ne is próbálkozzon nála, meg hosszasan sorolta az elvárásait. Kár, hogy match nélkül nem lehet a Tinderen írni senkinek, mert Isten bizony kiosztottam volna, hogy mire fel vannak ilyen elvárásai, ha neki sincs egyetlen normális, róla szóló képe sem fenn.
júl. 28. 11:22
 17/43 A kérdező kommentje:

16-os

Igen teljesen egyet értek, nem csak a külsőségek számítanak, és az ilyeneket aki csak puccos helyeken rak ki szinte semmiben képeket, tényleg helyre kéne rakni, főleg az ilyen kis tizen éveseket, leginkább a szüleiknek kellett volna, hogy ne jussanak ideáig.

júl. 28. 11:26
 18/43 anonim válasza:
Egyik kérdés alatt az egyik női válaszolóval úgy összevesztem hogy az valami na. Fikázni mertem a nőket és az elvárásaikat mert nekik a pocakos fizikai melós nem megfelelő. Egyből az egyik elküldött pszichológushoz és megkaptam hogy pszichopata nőgyűlölő vagyok! :D
júl. 28. 11:42
 19/43 anonim válasza:
Ritkán fáj ennyire az igazság!
júl. 28. 11:43
 20/43 anonim válasza:
Tényleg igaz az hogy a nőkről vagy jót vagy semmit mert jajgatnak meg nyivákolnak. Viszont a férfiakat a halál f.szába is el lehet a nőknek küldeni, mi vagyunk a férfiak akkor mi tűrjünk el mindent az életbe? Na nem! Ha a nőknek a fizikai munkát végző melós pasi nem jön be, akkor nekem pedig a flegma, beképzelt és a lenéző királykisasszonyok nem jönnek be akik válogatnak összevissza sokszor az értekrendjeik felett!
júl. 28. 11:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!