Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkereső vélemények...

Facebook társkereső vélemények, használja itt valaki?

Figyelt kérdés
Én fent vagyok, eddig nem volt sok értelme, és nem is ad ki napi 2-3 lánynál többet, ennyire kevesen használják? 🙁

júl. 28. 01:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:

Leírták itt páran az igazságot és a saját tapasztalataikat, megjön az aktuális ügyeletes feminista, megpróbál beoltani mindenkit, és kijelenti hogy ez mind nem több csak nőszapulás, hát fergeteges 😅 Én alapból nem is erről akartam most írni de elolvasva ahogy a végén lerendezi gyakorlatilag áldozathibáztatva nagyképűen, az tényleg mintha igazolná a jelenséget amiről írtok, és ami manapság más frontokon is dívik a nők kapcsán.

Szóval én csak annyit akartam beírni hogy mostanra akkor úgy látom ez az egész online társkereső biznisz olyan igazi cigókkal való sefteléssé silányult. Erősen túlárazott módon kaptok valami erősen megkérdőjelezhető silány minőséget, ahol menet közben még variálnak és tovább növelik az árat, hazudnak, manipulálnak, és kiderül hogy amit kapsz az is csak hazugság mert sokkal silányabb, hibásabb portréka mint amilyen a képeken és leírásban volt. Nem is értem ezek után minek égetik az emberek ki magukat még mindig társkeresővel. Teljesen tönkrement az egész, már mindenre jó, csak az eredeti céljára nem.

júl. 28. 21:01
 32/43 A kérdező kommentje:

És akkor még arról nem is beszéltünk hogy nem egy olyan lánnyal álltam már párba, aki köszönés meg bármi nélkül küldte az onylfans linkjét, ezt nem akartam felhozni, mert ettől undorodok is úgy ahogy van, de ha már ennyire elfajultak itt a dolgok, úgy voltam ezt is megosztom akkor,azok kedvéért akik kétkednek a dologban.

A társkeresőknek tényleg nincs így már sok értelme, mindenre lehet használni, csak arra nem lassan már, amire eredetileg kitalálták.

Egy olyan elgondolás kéne ahol, csak regisztrálni kell, valami hitelesítéssel, de látható kép nélkül, hogy a csalókat meg a kamusokat ki lehessen szűrni. Írna pár szót magáról az ember, és csak az alapján döntene az ellenkező nem, és úgy beszélgetni egy ideig, aztán más platformot megadni egymásnak ha úgy érzi már mindkét fél hogy van értelme, és estleg már találkoznának, és előtte azért megnéznék egymást.

júl. 28. 21:12
 33/43 anonim válasza:
Itt a probléma azzal van, hogy sokan úgy kezelik ezeket az alkalmazásokat mint társkeresőt, holott itt semmi másról nincs szó mint alkalmi szexpartnerkeresőről. Nem egyeznek az elvárások a valósággal. Nyilván, ezerből egyszer összejöhet hogy valaki komoly kapcsolatot talál Tinderen/Facebook társkeresőn vagy bárhol máshol, de szerintem a többség nem úgy lép fel az ilyen appokra hogy "most megtalálom az igazit" hanem úgy hogy "de unatkozom, kéne valaki akivel elszórakozom aztán sosem látjuk egymást". Én csak tindereztem, úgyhogy arról tudok nyilatkozni, de az egész csak egy húspiac, és ha ilyen mentalitással mész bele, semmi csalódás nem fog érni. Nekem férfiként is megvolt a heti egy, rosszabb időszakban a kéthetente egy találka, pedig én aztán nem is titkoltam hogy az ég világon semmi komolyat nem akarok. Nyilván nem kötöttünk ki mindig az ágyban, de legalább megvolt a péntek esti program. Szerintem főleg azzal van a gond, hogy aki ilyen helyre lép fel nő, azok se nagyon gondolják komolyan, és ha pár szóváltás után már szaladnál is a gyűrűért, az elijeszti őket. Egész egyszerűen ezek az alkalmazások nem azok a helyek ahol komoly szándékkal kell ismerkedni, mert a többség nem azért van ott.
júl. 28. 22:53
 34/43 A kérdező kommentje:
Igen sajnos egyre jobban így látom, de akkor hol lehet ismerkedni, mert a szórakozóhelyek dettó ugyan ez, nem is járok ilyen helyekre már évek óta.
júl. 28. 23:40
 35/43 anonim válasza:
34, Új hobbi. Kirándulás, társasjáték klub, stb.
júl. 28. 23:58
 36/43 A kérdező kommentje:
Jó is lenne bármelyik, csak lenne már kivel 🙁
júl. 29. 00:13
 37/43 anonim válasza:
Én is kövér vagyok és csak 175 cm magas. Én már elástam magamat. Szerintem simán csak fel kell adni kár erőt pocsékolni.
júl. 29. 05:32
 38/43 anonim válasza:
Nekem nem vált be a Facebook társkereső. Kevés, komolytalan embert adott ki.
júl. 31. 21:04
 39/43 Thunderfairy válasza:
Én egyszer pár napra próbáltam a Badoo-t. pont az itt elhangzottak miatt gyorsan le is léptem onnan. Én már feladom lassan és felkészülők az egyedűl maradásra. Majd az összegyűjtőgetet pénzem magamra is elkölthetem egy napon.
aug. 12. 20:05
 40/43 anonim válasza:
Amúgy tök rossz ezekben a társkeresőkben, hogy átalakultak szexpartnerkeresőkké. És így minden normális ember letörli magát...
aug. 12. 23:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!