Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkereső vélemények...

Facebook társkereső vélemények, használja itt valaki?

Figyelt kérdés
Én fent vagyok, eddig nem volt sok értelme, és nem is ad ki napi 2-3 lánynál többet, ennyire kevesen használják? 🙁

júl. 28. 01:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
Ahogyan korábban is írtam, több társkeresőn is próbálkoztam, de siralmas az egész. Badoo-n néha szokott jönni értesítés, hogy megnézett valaki, hát 99%-ban vagy kórosan elhízottak, vagy "C" kategóriások néznek meg, alkalmanként még egy-két ötvenesnek kinéző 40 körüli nő. Hiába jelölgetem be a társkeresőkön a nőket, ha még az átlagosakat sem érdeklem. Így meg lehetetlen párt találni.
júl. 28. 12:00
 22/43 anonim válasza:
#17: Én csak azt nem értem, hogy aki pl. a közösségi oldalaira is folyton azt pakolgatja ki, hogy most ilyen tengerparton nyaralt, most olyan luxusétteremben evett, annak honnan van pénze és ideje.
júl. 28. 12:06
 23/43 anonim válasza:
Szülők gazdag vállalkozók akik teli vannak lóvéval és pénzelik a kis hercegeiket és hercegnőiket a szülők. Röviden ennyi!
júl. 28. 12:17
 24/43 A kérdező kommentje:

Én mondjuk nem vagyok egy főnyeremény, van egy kis hasam, azt hittem csak velem csinálják ezt, de akkor nem vagyok egyedül.

Közben meg az a durva hogy nyomatják ezerrel (a fiatalabbak főleg) a nagy elfogadást, közben meg ha valaki nem tökéletes valaki, akkor egy darab szar a szemükben. 🙁

júl. 28. 12:30
 25/43 anonim válasza:
#24: Az elfogadás természetesen csak arra vonatkozik, hogy őket kötelező lenne úgy elfogadni, ahogyan vannak, ők meg csak azt fogadják el, aki bejön nekik. Több társkeresőn is megjelöltem olyanokat is, akiknél az volt megadva, hogy csevegni szeretnének, de még ők sem jelöltek vissza. Akkor tényleg topmodell és szálkásra gyúrt és kőgazdag hapsinak kell lenned ahhoz, hogy akár még csak csevegésre is jó legyél nekik?
júl. 28. 12:35
 26/43 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik igen. 🙁

Vagy ki tudja, ha épp olyanuk van lehet az se jó.

júl. 28. 13:34
 27/43 anonim válasza:
Nem tudom megfigyeltétek-e, a csajoknak a társkeresőkön ki van írva az insta nevük, sőt egyenesen hozzá is lehet csatolni a profilhoz. Ez azt sugallja, hogy nézd meg ott, és kövesd be őket. 90%-ban nem akarnak semmit a társkeresőn, csak insta követőket gyűjtenek, mert hogy az milyenmenőhasokvan... Tisztelet a kivételnek, mert van olyan is. Igazából nagyrészt ugyanazokat tapasztalom, mint amiket eddig leírtak az előttem kommentelők, pedig se dagadt nem vagyok, se alacsony, sem pedig ronda. Ha valaki mégis ismerkedni van fenn, nemcsak insta követő gyűjtő, azoknak irreálisan nagyok az elvárásaik még akkor is, ha a csajnak széle-hossza ugyanakkora. Aztán ez még csak a külső, ha netán valaki még jól is néz ki, attól még lehet akkora primitív tanulatlan gyökér, mint ide lacháza. Szóval társkeresőn 100-ból 1, aki értékelhető, annak meg te nem kellesz, ezért ilyen rohadt nehéz a dolog :D
júl. 28. 14:27
 28/43 A kérdező kommentje:
Igen, én is követek vagy 200 olyan nőt instán akit így követtem be, ott is írtam nekik de meg se nézték. 🤣
júl. 28. 14:30
 29/43 anonim válasza:
Hát kövesd ki őket a francba akkor...
júl. 28. 14:39
 30/43 anonim válasza:

Srácok, ez szánalmas volt.


Nekem bejött az alkalmazás, pedig semmi extra nincs bennem, ráadásul kib@szott válogatós vagyok.

A Tinderhez képest tényleg vegyesebb a kép (ott hamar elsüllyednek a kevésbé népszerű profilok), de azért még így is rengeteg vonzó nő van fenn.

Az is látszik, hogy van jócskán elhagyott profil még a covid időszakból, de ezeket már csak akkor dobja be a rendszer, ha mindenki mást kipörgettél.


A kérdésben szereplő napi néhány új arc csak ezután jön, ha már ez utóbbiakon is túl vagy.


De akárhogy is, többezer aktív nő használja napi szinten, tehát nem azon múlik, hogy ne volna választék.


Inkább azzal a gondolkodással lehet a baj, amit itt bemutattatok egy olyan nyári vasárnapon, amikor millió meg egy értelmes dolgot lehetett volna csinálni a naphosszat tartó gyk-s nőszapulás helyett.


Mi a f@sznak nektek csaj, ha így gondolkodtok róluk?


Viszont ha már ilyen szépen egymásra találtatok a nagy frusztrációban, akkor akár ki is segíthetnétek egymást, persze csak egy kis kézimunka, semmi buzulás.

júl. 28. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!