Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit kell tennem hogy társkeres...

Mit kell tennem hogy társkereső oldalon visszaírjon egy lány? 25/F

Figyelt kérdés

júl. 23. 21:44
 1/8 anonim válasza:
Normális üzenetet írni neki s ha látod, hogy nem akar válaszolni (Tehát nem jössz be neki) akkor békén hagyod.
júl. 23. 21:50
 2/8 anonim válasza:
Regisztrált lányként és visszaírsz magadnak.
júl. 23. 22:27
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es mi számít normális üzenetnek? Írj egy példát. Lehet ott rontom el hogy az üzenetek amiket írok nem teljesen normálisak.
júl. 23. 23:52
 4/8 anonim válasza:

Pl: Nem azzal kezded egyből, hogy na akkor épp mit tudnál csinálni vele épp abban a pillanatban hanem elkezdtek beszélgetni s finoman, tapintatosan flörtölsz vele.


(Mivel nem ismerlek ezért emeltem ki, hogy normális üzenetet írj neki. Mert sajnos sok férfi [persze lányok is tudnak cifrákat írni nem ezen van a lényeg] nem érti meg, hogy a jó a felső testrészed szívesen megnézném közelebbről meg efféle undorító dolgok amiket írnak nem éppen helyénvaló/célravezető vagy az, hogy annyira nyomulnak, hogy már nem tudja az ember hogy szégyenében hova dobja a telefont az sem éppen a legjobb.)

Ezt amit le írtam senki se vegye magára, ha ez rá nem igaz.


Szóval kérdező; Nem biztos, hogy van gond az üzeneteiddel, de azért fontosnak láttam ezt is leírni mert nekem úgy tűnt kicsit a kérdésből mintha picit már túlzásba is esnél a dologgal kapcsolatban.


Légy türelmes s várd ki hátha ír addig ismerkedj mással is ne csak rá várj. Ha pedig nem ír vissza akkor na hopp, majd találsz valakit aki neked való.



Végezetül pedig bocsánat az esetleges helyesírási és fogalmazási hibákért csak épp most keltem fel a szomszédjaimra s úgy válaszoltam.

júl. 24. 03:36
 5/8 anonim válasza:
Hangoskodó szomszédok?
júl. 24. 15:04
 6/8 anonim válasza:
"Megbuxnálak" Erre többen reagálnak mint 1 "ismerkedünk?" kérdésre vagy 1 1 oldalas levélre.
júl. 25. 07:06
 7/8 anonim válasza:
Ígérd le a csillagot is az égről és hívd el valahova és mond neki azt hogy te fizetsz mindent!
júl. 28. 10:13
 8/8 anonim válasza:
Én ugyan nem vagyok regisztrálva semmi ilyen oldalon, és nem is különösebben foglalkoztatott eddig a kérdés, mire reagálnék, de szerintem ha ír magáról, például az egyes érdeklődési köreiről a profilján, ahhoz kéne hozzászólnod. Ragadj ki valamit, mondd el számodra mit jelent az adott dolog, és tegyél fel kifejtős kérdést. Ha normális akit kinéztél, erre biztos reagál.
aug. 21. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!