Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalon férfiként...

Társkereső oldalon férfiként mire érdemes odafigyelni a bemutatkozó szövegnél?

Figyelt kérdés

júl. 22. 22:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
A helyesírásra és a nyelvhelyességre feltétlenül. Minden más szubjektív.
júl. 22. 22:35
 2/16 anonim válasza:
Hogy jóképű legyél.
júl. 22. 22:58
 3/16 anonim válasza:

2. A jóképűség szerinted válasz erre a kérdésre? :D Istenem...

Amúgy ja, helyesírás mindenképp, de amúgy szinte írhat bármit az ember, 10/9 nem fog válaszolni akkor sem, ha helyesen írsz és nem sablon szöveget...

júl. 22. 23:09
 4/16 A kérdező kommentje:
Fontos leírni, hogy mivel foglalkozom, hogy van-e autóm, lakásom?
júl. 22. 23:29
 5/16 Kedves Vezető válasza:

Nem, úgyis ezekkel kezdi.

Pár mondatban lecheck-ol hogy hol dolgozol, nagyjából mennyi pénzed van.

júl. 22. 23:32
 6/16 anonim válasza:
Nem szamit, sokszor el sem olvassak. Akit erdekelsz az megkerdezi es amugy is tobb a tema ha nem irsz le mindent magadrol a bemutatkozasban.
júl. 22. 23:47
 7/16 anonim válasza:

Rögtönzött, nem biztos, hogy jó a sorrend, most dobtam össze, nem ismerek ilyet, a rád vonatkozó dolgok behelyettesíthetők, átfogalmazhatók.



Pl.:

"Zsiga vagyok,63 éves.


Mittoménhol lakom, jelenleg Mittoménhol is dolgozom. Nagyon szeretem az állatokat, van egy kutyám, és két hörcsögöm. Gyakran járok a természetbe, szeretek kirándulni. Kedvenc könyvem a mittoménmi. Filmekből főként a scifiket kedvelem, de nyitott vagyok más műfajok irányába is. Jelenleg szakácsként dolgozom. Két gyermekem van, ők az édesanyukkal élnek. Kedvelem a sportokat, művészeteket, színházba járást. Én magam régebben versenyszerűen tekéztem.


Ha adatlapom fölkeltette érdeklódésedet, kérlek, írj! :)"

júl. 23. 00:01
 8/16 anonim válasza:
*pl ha nem akarsz gyereket, szerintem azt is írd bele, ha majd szeretnél, azt is
júl. 23. 00:02
 9/16 anonim válasza:

#2

Arra prbáltam utalni, hogy a bemuatkozó szöveg egyáltalán nem számít.

A legjobb az, ha nincs szöveg, mert csak rontani tudsz a helyzeteden vele (kivéve talán ha valami korszakos költő veszegt el benned).

Tapasztalat.

júl. 23. 06:06
 10/16 anonim válasza:
Szerintem a szöveg legyen egyszerű, rövid. A kép nagyon sokat számít. De nem olyan szempontból, hogy legyél jóképű. Legyél ápolt és normális. Ami nagyon negatív, ha valaki mással közös képet rak fel, a legjobb a volt barátnő és a gyerek. Nagyon nem illik mással képet feltenni a tudta nélkül. Ne legyen hallal, autóval, fegyverrel, bokszkesztyűvel pózolós. Ne legyen félmeztelen. Ne legyen napszemüveges plusz sapkás/kalapos.
júl. 23. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!