Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen típusú nők adnának...

Milyen típusú nők adnának esélyt egy átlagos-sportos 38 éves, 184 magas, főiskolát végzett irodista keresztény srácnak?

Figyelt kérdés

júl. 10. 08:51
A kérdező szavazást indított:
Keresztény nők
Orvosok, jogászok, mérnökök
Bolti eladók, árufeltöltők
Könyvelők, pénzügyesek
Vállalkozók
Takarítónők stb.
Senki nem adna esélyt
42 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Akit érdeklek az írjon...
júl. 10. 09:00
 2/28 anonim válasza:
Mennyire keresztény ? Meg vagy keresztelve vagy vallod is? Előbbi nekem belefér (én evangélikus vagyok), utóbbi nem, mert nem vagyok hívő és nem járok templomba sem.
júl. 10. 09:02
 3/28 anonim válasza:
Dikk a kereszténycel
júl. 10. 09:06
 4/28 anonim válasza:

Azt hittem múltkor megirtad, hogy feladod, mert lefőtt a kávé.

Mégsem adtad fel?


Én amúgy szűz is vagyok és gyerekem sincs, nem voltam házas, ezért nem vagyok elvált, csinos és szép vagyok. Egyetemet végeztem.


Jó leszek neked?

júl. 10. 09:14
 5/28 anonim válasza:
Fogyatékosok. Nyilván a biológia és fizika legalapvetőbb törvényei kizárják mindenféle vallás létjogosultságát. Energiamegmaradás törvénye. Hogyan táplálsz egy "istent", ami végtelen hatalommal bír? Feltámadás... Hol tárolsz és hogyan látsz el energiával sok százezermilliárd feltámadott embert? És mi lesz százezermilliárd év múlva? Szerinted az akkori népességnek mekkora lesz a hely- és energiaigénye? És azt mi fogja biztosítani? Mi lesz végtelen idő múlva, amikor a népesség a végtelenbe konvergál? És az oroszlánok még akkor is füvet fognak legelni, meghazudtolva a genetikai felépítésüket?
júl. 10. 09:16
 6/28 A kérdező kommentje:
Írjatok nekem akik keresztények és szeretnétek tőlem valamit!
júl. 10. 09:22
 7/28 anonim válasza:

4# vagyok. Az illem úgy diktálja, hogy a férfi ír elsőnek a nőnek.

Várom a jelentkezésed!

júl. 10. 09:25
 8/28 anonim válasza:

Mivel már 38 évesen benne van a korban, így ha hajlandó a fizetésének 100 százalékával támogatni a segélyből élő, de azért alkoholista és bagós, 3-4 gyereket „nevelő”, 150 cm magasságú és legalább ugyanennyi kilós, mindene is fáj nőszerűséget, és még magához is meri költöztetni, miközben önként le is mond a saját lakhelyének tulajdonjogáról, akkor lehet még arra esélye, hogy hátralevő életében csicskája lehessen nemcsak az új „barátnőjének”, de még a fámíliánák is.

Hogy mennyi ilyen van…

júl. 10. 09:30
 9/28 A kérdező kommentje:
8-as azért ez elég kegyetlen nem gondolod? He?
júl. 10. 09:34
 10/28 anonim válasza:
Haversrác, ha neked ennyire a vallás van az életed középpontjában akkor miért nem a saját környezetedben, felekezetedben ismerkedsz??? Járj akkor a templomba, bibliaórára meg a mindenféle vallási rendezvényekre. Akadni fog ott hasonló bigott nő is, akinek ez az élete középpontja.
júl. 10. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!