Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen típusú nők adnának...

Milyen típusú nők adnának esélyt egy átlagos-sportos 38 éves, 184 magas, főiskolát végzett irodista keresztény srácnak?

Figyelt kérdés

júl. 10. 08:51
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

20-as: az nem baj ha nem tűrik el a tahóságot. Szerencsére én nem vagyok tahó.


De Chad sem vagyok, valószínűleg azért nem ír vissza. Rásimpelek üzenetben még egyszer, hátha tényleg asszony és nem kamutroll.


38F incel

júl. 10. 11:48
 22/28 anonim válasza:
Incel. Hát ez a gond. Nem a vallás és a 38 év.
júl. 10. 12:31
 23/28 anonim válasza:

#5 Fogyatékosozol azért, mert valaki vallásos, szép, büszke lehetsz magadra.

Ráadásul a tudománnyal való érvelés ilyen esetben nem is jó, tudományosan nem vizsgálható dolgokat nem lehet azzal cáfolni. Taps.

júl. 10. 12:37
 24/28 anonim válasza:
"A nem házasoknak és az özvegyeknek pedig ezt mondom: jó nekik, ha úgy maradnak, mint én is."
júl. 10. 14:13
 25/28 anonim válasza:
Szektás hittérítő vagy? Miért fontos hogy vallásos legyen a nő?
júl. 10. 21:16
 26/28 anonim válasza:

38 éves és srác?

minden álmom

49 éves csajszi

júl. 10. 22:17
 27/28 anonim válasza:
Egy valláskárosulttal? Kizárt.
júl. 11. 14:40
 28/28 Creepy Me válasza:

Kedves 5.

Először is, ez az energia áramlós szamárság, csak a márvel filmekben létezik, valamint a csíben és a karmában hívők vallásában, meg azokbál, akik a jógát nem a testmozgás, hanem az "energiák" miatt csinálják. Én bemeritkezett keresztény vagyok. A legrosszabb féle ember voltam mielőtt megtértem, szóval itt mindenkit nagyobbra tartok magamnál, de! A Biblia, nem ír energiákról. Istennek nem kell táplálék, mert ő Isten, Mindenható. A feltámadás csoda volt és megtörtént. Én hiszem és meg lettem váltva, örök életet nyertem. Nem aggódom, de neked van miért aggódnod. Amikor minden halott feltámad, mennyi energiába kerül majd? Gőzöm sincs, szerintem semennyibe, de ha neked kell az energia, akkor tedd fel a kérdést: ha valaki a semmiből teremtett mindent, az energiát is, az embert porból formálta, a nőket a férfi oldalbordájából, ketté választotta a vörös tengert, 10 csapással szabadította meg a zsidókat Egyiptomból, elsötétitette a napot délben és még számtalan csodát hajtott végre többek között embereken keresztül is, mibe kerül neki parancsolni a holtaknak, hogy azok feltámadjanak? Nem képes e végtelen energiát teremteni ha e világ összes energiáját ő teremtette? Tedd föl a kérdést, hogy aki egy angyal sereget teremtett, melynek száma hatalmas, nem nehezebb feladat, mint a már meglévő testekbe életet lehelni?

Ha az én Istenemről beszélsz, olvass bibliát és Isten megmutatja irgalmát neked. Ha nem róla, akkor igazad van, nem tud energiát teremteni mert az az isten nem létezik, hiszen csak egy Isten van. Keressétek az urat, amíg még nem késő.

Egyébként a kérdések érdekesek voltak, viszont hiszem hogy e világon nem ezeket a kérdéseket kell feltenni.

júl. 13. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!