Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen típusú nők adnának...

Milyen típusú nők adnának esélyt egy átlagos-sportos 38 éves, 184 magas, főiskolát végzett irodista keresztény srácnak?

Figyelt kérdés

júl. 10. 08:51
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

Mennyi a fizetésed?

A szüleiddel élsz még?

júl. 10. 09:39
 12/28 anonim válasza:
Ja és "esély"... te nem "esélyt" akarsz, hanem sült galambot konyhakészen az ablakon beszállni, miközben te semmit sem teszel érte csak vársz-vársz-vársz. Közben már lepergett 38 éved, de ha csak vársz akkor lefog a következő 38 is egyedül.
júl. 10. 09:39
 13/28 anonim válasza:
4# vagyok. Köszönöm a privát üzenetet, de névtelenül és arctalanul nem szeretnék veled ismerkedni. Olyan ez, mint amikor rejtegetnek valamit.
júl. 10. 09:46
 14/28 anonim válasza:
#4 mondjuk ha szűz vagy akkor megértem, hogy nincs gyereked, bár a vallásosok véleménye ettől még eltérhet 😅😅😅
júl. 10. 09:50
 15/28 A kérdező kommentje:

13-as magyarul kamu voltál.


Nem vagyok szűz, 3-4x voltam nőben!

júl. 10. 09:51
 16/28 anonim válasza:

15# ne haragudj, de küldesz névtelenül egy rövid üzenetet, hogy meséljek magamról? Mesélj te magadról, írd le a jo tulajdonságaidat, hogy mit szeretsz csinálni szabadidődben, mik a kedvenc zsoltárjaid, és majd én is mesélek akkor.

Szerintem te kamukérdező vagy es csak fel akartál csípni.

júl. 10. 09:54
 17/28 A kérdező kommentje:
16-os: nem akartalak "felcsípni", ismerkedni szerettem volna. Akkor írj itt, hadd lássuk ki vagy :).
júl. 10. 10:01
 18/28 anonim válasza:

En drukkolok nektek, a #4-es jo partinak tunik :)



40F incel

júl. 10. 10:05
 19/28 A kérdező kommentje:

18-as: köszi 40F incel én meg neked drukkolok, elég régóta toljuk már. Én 2021 óta posztolok ide de még semmi se változott, csak annyi hogy 35F incelből, 38F incel lettem. 39F incelig fogok elmenni!


Szerintem ez a 4-es amúgy egy kamu troll, valami SIMP pasi aki csak a bolondát járatja a jólelkű incelekkel.

júl. 10. 10:20
 20/28 anonim válasza:

"Szerintem ez a 4-es amúgy egy kamu troll"



Szerintem meg nem. En 12 eve vagyok itt, kiszagolom az ilyesmit.



Amugy az a baj, hogy az ilyen tipusu csajok meg a Chad-ektol sem turik el a tahosagot :)



40F incel

júl. 10. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!