Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik olyan társkereső...

Létezik olyan társkereső oldal (akár fizetős is), ahol megőrizhetem az inkognitómat?

Figyelt kérdés

júl. 23. 12:50
 1/6 anonim válasza:
vagyaid pont hu
júl. 23. 12:51
 2/6 anonim válasza:
Ha sikerrel szeretnél ismerkedni, akkor fénykép nélkül nehéz lesz. Elittars.hu, parom.hu, randivonal.hu nem kötelez fotó megosztásra, de kevesebben is fognak rád írni kép nélkül. Ha férfi vagy, akkor még nehezebb dolgod lesz, mert eleve kevés nő ír vissza, még fényképesekre is, de legalább néhány nő visszaír. Nőkre fénykép nélkül viszont egyáltalán nem írnak. Tapasztaltam. Első körben kép nélkül regisztráltam mindhárom oldalon, de kitöltöttem az adatlapom hiánytalanul. Néhány kép kérés jött, de ennyi. 3hónap után töltöttem fel képet, kb felrobbantak a fiókjaim, napi 50 megkeresés simán jött. Ennyit arról, hogy nem ítélünk külső alapján. Ráadásul max átlagosnak mondanám magam külsőre, de kell a pasiknak az igazolás, hogy nem vagyok bányarém. Esetleg írd be a bemutatkozódba, hogy akármilyen okból privátban adsz csak ki képet. Mondjuk azt, hogy amúgy rendben vagy külsőre, de az első benyomást megtartanád a személyes találkozóra. Néhányan így csinálják.
júl. 23. 13:07
 3/6 anonim válasza:
Tinderen van olyan, hogy csak azoknak dobjon fel, akiket jobbra húztál. Vagy mire gondolsz? Mert annak úgy nincs sok értelme, ha csak az egyik félről nincs fent semmi. Ez esetben viszont az anotalkot tudom ajánlani...
júl. 23. 13:09
 4/6 anonim válasza:
F/N vagy?
júl. 23. 19:28
 5/6 anonim válasza:
Gratulálok meg is találtad
júl. 23. 22:52
 6/6 anonim válasza:
Likner
júl. 26. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!