Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkeresőn keresztül...

Facebook társkeresőn keresztül találkoztam egy sráccal, viszont az üzenetünk már eltűnt, ezekszerint én nem jöttem be neki?

Figyelt kérdés

Most vettem rá magam az online társkeresőre így 20+ felé, így még annyira nem vagyok járatos a témában.


Sétáltunk és beszélgettünk pár órát, én tök jól éreztem magam, szimpatikus volt nagyon, lehet kicsit a kelleténél többet is néztem a szemébe. Sőt, még sütöttem is sütit neki, ő pedig elfogadta. Másnap már semmi válasz, aztán csak azt látom, hogy eltűnt az üzenet. Nem nagyon tudom hova tenni a dolgot, azt meg pláne nem, hogy még a sütim is elfogadta így. :(


jún. 23. 03:07
 1/5 anonim válasza:
Lehet nem volt jó a sütikéd? Ez vicc volt. Ez van sajna.
jún. 23. 04:57
 2/5 anonim válasza:
Lehet,hogy többekkel ismerkedett és nem Téged választott. Ne éld meg kudarcként,az Ő bunkósága hogy szónélkül lelépett.
jún. 23. 09:39
 3/5 anonim válasza:
Máskor ne süss sütit első randira, nem érdemlik meg, ha aztán ejtenek.
jún. 23. 10:06
 4/5 anonim válasza:
Engem érdekelne a süti, hol talizhatnánk?
jún. 24. 13:07
 5/5 anonim válasza:

Az elmondottak alapján nagyon kedves vagy úgy hogy ne add fel. Fel a fejjel, adj esélyt magadnak és a következő kiszemeltnek.

Szurkolok neked!

jún. 24. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!