Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkeresőn volt itt...

Facebook társkeresőn volt itt esetleg valakinek sikere?

Figyelt kérdés

Elsősorban a férfiakat kérdezném.

Kb minden társkeresőt kipróbáltam már, de sikertelenül.

Kb 2 hete vagyok fent a Facebook társkeresőn, de összesen 1 db likeot kaptam.

Azért más társkeresőkön összejött 6-8, igaz erősen túlsúlyos lányoktól.

Magamról annyit, hogy 31 éves vagyok,Budapest és környékén ismerkednék, átlagos testalkatú , 180 cm, diplomás,van több képem, mindegyik képen jól látható az arcom és van egészalakos is, az eddigi barátnőim mind szépek voltak.


Ennyire halott dolog már a társkereső? Egyszerűen nem értem, hogy látszólag sok lány fent van, de egyáltalán semmi liket nem kapok, még a kevésbé dekoratív lányoktól sem.



máj. 28. 09:12
1 2
 1/18 anonim válasza:
Soha nem használtam.
máj. 28. 09:19
 2/18 anonim válasza:

Te is az előző szép barátnőidhez hasonlítod, mi? :D


Én is ezért nem találok párt...

máj. 28. 09:20
 3/18 anonim válasza:
Haverom ott talált magának csajt, de nem egy szupermodellt, átlagos, szemüveges semmi extra a lány, az előző nője szebb volt. De talált, aztán még lehet boldogok is.
máj. 28. 09:42
 4/18 Kedves Vezető válasza:

Amikor beindult, volt szerencsém az elsők között hasznàlni.

Pár óra alatt rengeteg match lett, gondoltam is, hogy annyi a belassítós Tinder/Badoo nak.

Ez ment kb 1 napig.

Azóta szinte csak olyanokat dobál fel, akik "nem felelelnek meg az elvárásaidnak, de talán jó egyezés lehet". Nem halott, csak az elején felméri a rendszer, hogy kik jönnek be/milyen típusú nők, aztán belassít, olyanokat dobál fel, akik nem a zsánered/messze laknak, hogy több időt legyél ott.

Tényleg, hihetetlenül pörgött az elején. (Rövid ideig)

máj. 28. 09:47
 5/18 anonim válasza:
Ezek az appok meghaltak már régen
máj. 28. 10:45
 6/18 anonim válasza:
Én 2 férfival találkoztam, de mindkettőjükkel csak az első randiig jutottunk. 27/L
máj. 28. 12:16
 7/18 Kedves Vezető válasza:
Na majd itt akkor kapod az ajánlatokat! :)
máj. 28. 12:18
 8/18 anonim válasza:
100 ezres csoportokba voltam tag évekig,posztoltam a képeket,semmi reakció,már nem vagyok tag egyikbe se....
máj. 28. 18:42
 9/18 anonim válasza:
Egy-két beszélgetésig eljutottam, de ennyi. Volt, akivel nagy ritkán matcheltem, de amikor írtam, nem reagáltak. A múltkor a barátkozás kategóriában megjelölt egy srác, visszajelöltem, gondoltam, barátkozni lehet. Erre rögtön rákérdezett, hogy barátságot vagy kapcsolatot keresek-e. Mondtam, hogy nőkkel kapcsolatot, férfiakkal beszélgetést. Erre törölt... No comment, mondjuk valószínűleg nem vesztettem sokat. Egyébként a legtöbb társkeresőn egyforma a helyzet: ha átlagos férfi vagy, akkor nincs túl sok esélyed. Az irreális női énképekkel és elvárásokkal nem tudsz szembeszállni, még az átlagos nők nagy része is elhiszi, hogy neki alanyi jogon jár egy modell külsejű pasi. Átlagos férfiként legfeljebb a kövérektől meg cigóktól számíthatsz valamennyi érdeklődésre, de arra is csak ritkán.
máj. 28. 20:30
 10/18 anonim válasza:
Sajnos nekem se sikerült semmi ott
máj. 29. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!