Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkeresőn volt itt...

Facebook társkeresőn volt itt esetleg valakinek sikere?

Figyelt kérdés

Elsősorban a férfiakat kérdezném.

Kb minden társkeresőt kipróbáltam már, de sikertelenül.

Kb 2 hete vagyok fent a Facebook társkeresőn, de összesen 1 db likeot kaptam.

Azért más társkeresőkön összejött 6-8, igaz erősen túlsúlyos lányoktól.

Magamról annyit, hogy 31 éves vagyok,Budapest és környékén ismerkednék, átlagos testalkatú , 180 cm, diplomás,van több képem, mindegyik képen jól látható az arcom és van egészalakos is, az eddigi barátnőim mind szépek voltak.


Ennyire halott dolog már a társkereső? Egyszerűen nem értem, hogy látszólag sok lány fent van, de egyáltalán semmi liket nem kapok, még a kevésbé dekoratív lányoktól sem.



máj. 28. 09:12
1 2
 11/18 anonim válasza:

Soha. Az utolsó alkalommal mindennek lehordtak és abbahagytam.


Nő/32

máj. 29. 08:46
 12/18 anonim válasza:
Én csak szűrőnek használom az ilyen vackokat, meg hogy a pasik elhalmozzanak ajándékokkal. Mondjuk arra jó.
máj. 29. 12:38
 13/18 anonim válasza:
12,te is fennt vagy puncson?faterod nem foglalkozott veled gyerekként?
máj. 29. 12:42
 14/18 anonim válasza:
Én pár hónap és sok rossz randi után találtam meg nőként a párom a facebook társkeresőn. Már kezdtem feladni a reményt amikor matcheltünk és elkezdtünk beszélgetni.
máj. 29. 18:05
 15/18 anonim válasza:
Mostanában a csalók is feltűntek ezen a társkeresőn is.Az adatlapjuk alapján magyar nők, de amikor kölcsönös egyezés van, s írok kiderül, hogy külföldi de az is lehet, hogy férfi.
jún. 1. 23:24
 16/18 MolotovPunk válasza:
A legtöbb "társkereső" manapság csak inkább dísz, tehát igazából semmirevaló. Ahogy az előttem szóló is írta, sok a kamu profil az olyan oldalakon. Főleg mióta a legtöbb embernek a párja az okostelefon.
jún. 3. 01:57
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ!
jún. 3. 09:52
 18/18 anonim válasza:
A "kevésbé dekoratív lányok" nagy része is csak unaloműzésből vagy egónövelésből van fenn a társkeresőkön, illetve megugorhatatlanok az elvárásaik. Elhiszik, hogy nekik is alanyi jogon jár a környék legjobb pasija, és ehhez foggal-körömmel ragaszkodnak is. A társkeresők és a közösségi oldalak rászoktatták őket arra, hogy mindenki őket ajnározza, lájkolja, írogat nekik, így már nem is igazán a társkeresés a céljuk, hanem az is kielégíti őket, ha figyelmet és áradozást kapnak. Ráadásul tapasztalataim szerint az átlagos nők gyakran bunkóbbak, mint "dekoratívabbak".
jún. 3. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!