Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is ilyen gyötrelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen gyötrelem a Facebook - os társkereső?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok egy bánat kinézet annyira hogy egyentalán senki de még a csúnyábbak se húzzanak jobbra vagy viszont szívezzenek. Azért teszek ide egy képet hogy ezt más is eldöntse :D


[link]


Nem szeretek mosolyogni főleg nem ha erőltetni kell :D csak akkor ha tényleg kell.



szept. 1. 21:25
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
62%
Én most töröltem onnan magam. Engem likeoltak,de ha visszahúztam őket nem nagyon írtak. Az nem olyan jó amugy,de ettől a badoo tinder és társai még rosszabb. Hagyd a fenébe. Bízd a sorsra a dolgokat,énis így vagyok már vele,lesz ami lesz,majd mellém sodor valakit az élet,ha nem meg így jártunk ezt dobta a gép.. Egyébként igen én semmi rosszat nem látok rajtad.
szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszel. Helyes srác vagy. Sztem semmi baj nincs a külsőddel. Egyszerűen annyi, hogy társkeresőn a nők a legjobb pasit akarják maguknak. Úgy kell felfogni, hogy egy hús piac és oké van szép hús, meg minden, de hátha találok meg szebbet, még jobbat. Próbálkozni kell.
szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitívat :) hát igen eléggé úgy tűnik hogy így megy. Csak tré ez az egyedüllét 😅🥲
szept. 1. 22:01
 4/48 anonim ***** válasza:
46%
Minden társkereső katasztrófa az átlagos férfiak számára, én is sokat küszködök mindenütt. A gond szerintem az, hogy a legtöbb társkeresőzős nő csak egófényezés vagy unaloműzés céljából van fenn, és hogy alapból irreálissá vált az énképük és az elvárásaik (tisztelet a kivételnek). Nekem is borzasztó kevés matchem van társkeresőkön, pedig nem vagyok ronda, igaz, jóképű sem. Ha átlagosan nézel ki, az már bőven elég ahhoz, hogy semmibe vegyenek. A legtöbb csaj királylánynak képzeli magát, és azt hiszi, hogy csak mert ugyanúgy néz ki és viselkedik, mint rajta kívül még sok ezren, akkor attól már alanyi jogon jár neki a szőke herceg fehér lovon. Amúgy én azon gondolkodtam, hogy csinálok egy kamu profilt valami jó pasi fotóival, és megjelölgetem azokat a nőket, akiket a valós profilomról is megjelöltem (Badoo-n pl. ez viszonylag egyszerű is lenne). Kíváncsi lennék, hány felszínes nőbe botlanék, akik a bugyijukat letépve tepernének így értem. A mai nők nagy része teljesen elszállt magától, és elborult az agyuk, én hatvanegynéhány kilósan nálam 2-3x kövérebb nőktől kapok megjelölést, megszívezést, illetve rendszerint ők nézik meg az adatlapomat. Badoo-n is megnéztem rengeteg nő profilját, de közülük egy sem nézett meg engem, pedig mindig jön értesítés, ha megnézi valaki az adatlapomat. És akkor innen még hol van az, hogy ismerkedjünk, vagy hogy legalább eljussunk egy randiig. Így nagyon nehéz bármit is összehozni, ha még csak meg sem néznek.
szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
41%
Én ezt mondom ezért nem ismerkedek már társkeresőn,pedig én nő vagyok és adok magamra,mégsem ez kell sajna. Inkább a csúnyábbak,hamarabb megtalálják. Én már elengedtem ezt a témát majd lesz valahogy.
szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
73%
Hát bocsánat, de se jóképű nem vagy, se ápolt ezzel a szörnyű borostával. A háttérben sincs semmi érdekes, a pólód totál jellegtelen és még csak nem is mosolyogsz. Mit kellene vonzónak találnunk egy ilyen fotón?
szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
87%

Egy olyan felületen próbálkozol, ahol szinte kizárólag a feltett képek alapján döntenek rólad.

Lehet nem mosolyogni, lehet szelfivel próbálkozni, de ha ilyen platformon szeretnél eredményt elérni, akkor kénytelen vagy elfogadni annak a működési szabályait.


Csinálj (csináltass) pár normális képet, mutass meg valamit abból, amivel szívesen foglalkozol.


Ez a kép amúgy pocsék.

Nem te vagy pocsék, hanem a fotó, mielőtt félreértenéd.

Ferde, rossz a fény és a háttér is, ráadásul semmitmondó, egy átlagos arc szelfi, nulla impulzus.


Cserélgesd a képeket is, kísérletezz.

szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook társkeresőn rengetegen jelölnek, viszont nincs kommunikáció.


Ha kaptam pl. 300 jelölést, abból 20-nak visszajelöltem, a végén közülük 5 írt rám.

szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
51%

Ez a kép szörnyen rossz benyomást kelt. És nem azért, mert nem mosolyogsz, kérdező. Üres, üveges, unott a tekinteted. Az első, ami eszembe jut, hogy 1, valószínűleg nem sok minden érdekelhet téged (azokon a dolgokon kívül, amelyek a lehető legközvetlenebbül érintenek téged, tehát úgymond húsbavágó fontosságúak számodra) 2, nincs képzelőerőd. Cáfolj meg, ha szerinted rosszul gondolom.

A külső tulajdonságaidról szándékosan nem írtam semmit. De én az ilyen tekintetű emberektől konkrétan futva menekülök.

szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként a fotód alapján én sem jelölnélek (vissza). #8
szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!