Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is ilyen gyötrelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen gyötrelem a Facebook - os társkereső?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok egy bánat kinézet annyira hogy egyentalán senki de még a csúnyábbak se húzzanak jobbra vagy viszont szívezzenek. Azért teszek ide egy képet hogy ezt más is eldöntse :D


[link]


Nem szeretek mosolyogni főleg nem ha erőltetni kell :D csak akkor ha tényleg kell.



szept. 1. 21:25
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk igen,olyan bizalmatlan.
szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
63%
Vannak ilyen emberek akik egyszerűbbek,nekem is volt ismerősöm hiába mondták neki egy kicsit öltözhetne jobban. Nem is az hogy nem ad magára,de egy egyszerű póló,nadrág, torna cipő elég volt neki,míg más valaki elgensább. Ezt hiába mondjuk valakinek azon nem fog változtatni ha valakinek olyan a stílusa olyan. Vagy pl.na dohányozzon egy szép új kocsiba mert besárgul,mondhatsz akarmit mintha a falnak beszélnél ugyanúgy megteszi. Tehát érted,ha valaki olyan az olyan marad. Ha neki olyan a stílussa.
szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
64%

#22: bocsi, oké, stílus, meg minden, de azért legalább azt megtanulhatná, hogy ebben a színrendszerben:


[link]


hol helyezkedik el, és a típusának megfelelő (egymáshoz is illő) színekben választhatná ki az egyszerű ruháit, pólóit, nadrágjait, cipőit.

szept. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Szóval a hiba nálam van akkor. Hát én nem erőltetem a mosolygást és attól mert van némi borosta nem vagyok ápolatlan. És igen, én a sima egyszerű színeket ruhákat hordom semmi feltűnő vagy extra. 31 vagyok egyébként. De mivel az élet szar így ez bőven látszik rajtam szóval többnek tűnök :D
szept. 2. 05:50
 25/48 anonim ***** válasza:
77%

Legalabb egy tizessel oregebbnek tunsz a korodnal. Nekem pl 26 evesen nem lennel vonzo, es nem a korod miatt.

Nem kell eroltetetten mosolyogni, de akkor olyan kepet tegyel fel, amin oszinten mosolyogsz.

szept. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
61%

#24: "Hát én nem erőltetem a mosolygást"


Nagyon gáz, hogy csak ennyire binárisan vagy képes gondolkodni. Nem a mosolygás hiányával van a baj, hanem azzal, hogy az arcod, ha úgy tetszik, TEKINTETED teljesen elzárkózó, bizalmatlan, kifejezéstelen. Egyfajta érzelmi vákuum, ha tetszik. Mosolygás nélkül is lehet pl. érdeklődő, nyitott tekintettel a kamerába nézni. De a fotóról lerí, hogy te alapvetően nem nyílsz meg, nem bízol az emberekben. Érted, amit mondok???

A másik meg, hogy engem is megdöbbent, hogy még csak 31 éves vagy. A bőröd állapotán talán ez esetleg látszik, de az, hogy az arcod ennyire lóg kétoldalt... na, az döbbenetes. Neked a való életben nincsen semmilyen mimikád? (Ugyanis alapvetően az akadályozná meg ezt a lógást.) Egyébként sem szokott semmilyen más kifejezés ülni az arcodon, csak ez az üresség?

szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
68%
#24: ja, és még egy: mennyi túlsúly van rajtad? Az egybefolyó nyak-áll miatt kérdezem.
szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Gyerekek kapom itt keményen. Hát fater is ilyen arcú volt tőle örököltem és bizony nem könnyűek @ hétköznapok.. Meg más sem nyilván ez látszik rajtam. Na mindegy ebbe nem megyek most bele így is elég gáz a helyzet.
szept. 2. 08:11
 29/48 A kérdező kommentje:
110kg vagyok amúgy. Kb 25 + van rajtam
szept. 2. 08:12
 30/48 anonim ***** válasza:
15%

Semmi baj a képeddel. Van akinek tetszik, van akinek nem.

Az itteni jótanács osztók sem adoniszok meg szerelmi életben sikeres emberek, különben nem lennének itt.

A társkereséshez idő kell, majd összejön.

A facebook párkereső egy jó dolog, habár a korábbi hasonló hozzászólást a sok savanyú irigy ember lepontozta. Ebből levonhatod, hogy milyen emberek írkálnak ide.

szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!