Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 21 éves fiú vagyok. Szerintem...

21 éves fiú vagyok. Szerintem átlagosan nézek ki. És az a helyzet, hogy 2 Társkeresőn is jelen vagyok, de egyáltalán nincs felém érdeklődés. Meg úgy egyáltalán nincs nem csak azokon az oldalakon hanem sehol 😕.?

Figyelt kérdés
Mi lehet a probléma? 🙂

aug. 23. 18:40
 1/9 anonim válasza:
Te érdeklődsz?
aug. 23. 19:58
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen 🙂, de mindig kudarcba fullad.
aug. 23. 20:15
 3/9 anonim válasza:
Olyan közösségbe kell járni, ahol sok a korodbeli lány.
aug. 23. 21:19
 4/9 anonim válasza:
Esélytelen… Legyél magas, jóképű, karizmatikus és azért nem árt, ha van pénzed is. Ennyi kell a sikerhez, hidd el nem egy és nem kettő làny fog érdeklődni. Viszont ezek hiányában felejtsd el az ismerkedést!!!
aug. 23. 23:01
 5/9 anonim válasza:
Azokat kb. felejtsd el sajnos. Tinderen/Badoon nekem is 2-3 like-om van, azok is kb. bűn ronda nőktől. Ismerkedj élőben.
aug. 24. 09:25
 6/9 anonim válasza:

Nem az önbizalmad rombolása miatt mondom, de attól mert te azt mondod hogy átlagos vagy még lehet, hogy olyan lányok akik neked jönnekbe, még nekik nem tetszel.

Vagy ha meg nagyon átlagos meg pont azért, mert ugyan olyan vagy mint a többi és semmiben sem vagy kimagasló.

Mostanában a lányoknál dokat számít a külső.

aug. 24. 10:26
 7/9 anonim válasza:
Az, hogy átlagos vagy, ma már sajnos kevés. A nők számára az átlagos férfi valahol egy Armani plakátról lemászott pasi környékén kezdődik, és ettől csak még magasabbak lehetnek az igények. A nők szerint az átlagos férfi valószínűleg egy über jóképű, szálkásra gyúrt, tökéletes mosolyú és frizurájú, népszerű, tehetős pasit jelent, aki ráadásul intelligens, humoros, határozott, gyengéd, családcentrikus stb. is. Aztán meg jön a nőktől a panasz, hogy "senkinek sem kellek", "sehol egy normális férfi, pedig nekem elég lenne egy átlagos is". És az a legszomorúbb, hogy mára már eljutottunk odáig, hogy nagyon sokszor az átlagos, szürke veréb nők is irtózatosan magasra helyezik a lécet, totálisan elszálltak maguktól, és nagyjából mindenki királylánynak gondolja magát, akinek alanyi jogon jár a pasik felső 5-10%-a.
aug. 24. 11:30
 8/9 anonim válasza:
7-es válaszoló! Teljes mértékben egyetértek veled. Nekik a tökéletes adonisz pasi kell de ha nem kapják meg akkor jó az átlagos is akiket amúgy meg válaszra sem méltatnak. Nagyon képmutatóak lettek a nők sajnos, típikusan azok az élőlények akik a saját hasznukat és javukat nézik csak, másé meg telibe van fosva. Ami nekik kedvez az legyen a jó. Ha a tökéletes nem létezik akkor az átlagos is elég, de azokon sokszor átnéznek ahogyan rajtam is.
aug. 25. 07:42
 9/9 anonim válasza:
szia. ha gondolod, küldj egy képet privátban és őszintén véleményezlek külsőre.
szept. 1. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!