Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is ilyen gyötrelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen gyötrelem a Facebook - os társkereső?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok egy bánat kinézet annyira hogy egyentalán senki de még a csúnyábbak se húzzanak jobbra vagy viszont szívezzenek. Azért teszek ide egy képet hogy ezt más is eldöntse :D


[link]


Nem szeretek mosolyogni főleg nem ha erőltetni kell :D csak akkor ha tényleg kell.



szept. 1. 21:25
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi, kérdező, de nem ártana némi arctorna, mert a viszonylag fiatal korod ellenére már most kezdenek lógni az orcáid kétoldalt, ami nem valami vonzó.
szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
56%
Muki fejed van
szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
58%

Nekem bejött a facebook társkereső.

Nem osztom a véleményedet.

szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
59%

#11 voltam, tessék, kérdező:


[link]


Menj kb. 1:40-hez, nem sokkal utána kezdődnek a gyakorlatok. Mindegyikből 15 ismétlést kell csinálni, minden nap.

szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
60%

Én kíváncsi vagyok, hány éves vagy kérdező?

42-re tippelek.

szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
32%
#14 Ez genetika te lángelme. Semmilyen arctornával nem lesz olyan jóképű, mint a videoban a gyerek.
szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
72%
#16: nyilván nem az a cél, hanem hogy SAJÁT MAGÁHOZ képest nagyságrendekkel jobban nézzen ki.
szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
61%
Juj szegény..
szept. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy átlagos kinézet,se nem csúnya de nem is egy Alandelon. Ezzel simán találhatna valakit. Inkább lehet az a gond hogy nem mosolyog olyan szomorúnak látom,lehet ha kicsit vidámabb lenne meg egy kicsit elegánsabban öltözne jobban feldobná hogy írjanak. Mondjuk egy zakó,vagy öltönyös kép egy kávézóban,mindjárt több figyelmet kellt. Mert egyébként kép függő is. Sok valakinek homályos képe van,vagy a wcn ül,nyilván ilyenekkel nem állok le én sem.
szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
75%

#19: "lehet az a gond hogy nem mosolyog olyan szomorúnak látom"


Én inkább azt mondanám, hogy meglehetősen bizalmatlan a tekintete. Nem csoda, hogy nem akarnak vele ismerkedni.

szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!