Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is ilyen gyötrelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen gyötrelem a Facebook - os társkereső?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok egy bánat kinézet annyira hogy egyentalán senki de még a csúnyábbak se húzzanak jobbra vagy viszont szívezzenek. Azért teszek ide egy képet hogy ezt más is eldöntse :D


[link]


Nem szeretek mosolyogni főleg nem ha erőltetni kell :D csak akkor ha tényleg kell.



szept. 1. 21:25
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
70%

Na, akkor ez egy jó kis mérföldkő lehet.

Nekiállsz tenni magadért, akár a legegyszerűbbel, a súlyfeleslegtől való megszabadulással kezdve.

(Azért ez a legegyszerűbb, mert akár ma neki lehet állni, és ha komolyan veszed, akkor gyors, az élet többi területén is jelentkező sikerélményt hoz.

Ettől még nem lesz csajod automatikusan, de te magad milliószor jobban fogod magad érezni a bőrödbben, amire viszont már elkezdenek csillogni a női szemek is.

Aztán így tovább és tovább.

szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
97%

#30


Azt felejted el, hogy a kérdező problémája a FB-kal éppen az, hogy ott senkinek sem tetszik.


Mondhatod azt, hogy mindenki hülye és így jó, ahogy van, de azzal nem fog javulni semmi.


Értem már?

szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
79%

"Semmi baj a képeddel. Van akinek tetszik, van akinek nem."


Ne beszélj már hülyeséget. Hogyne lenne baj vele. Pont a fénykép az amit nagyon könnyű "manipulálni". Nem photoshoppal, hanem egyszerűen a beállítással, fénnyel, színekkel. Ez az első lépcső, ha már ezen kiesik a rostán, akkor esélye sem lesz. Nem ártana ezt megérteni, mert ez nem csak társkeresésénél fontos, hanem például álláskeresésnél is. Sokkal jobb eséllyel indulsz bárhol, ha az első benyomás, ami a fotó alapján fog kialakulni rólad, pozitív.

szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nagyon durva kritikát kaptál itt.


Én úgy érzem a boldogtalanság süt a fotódról, az a legnagyobb baj vele.

Talán próbálj olyan képeket használni, amik spontán készültek jobb pillanatokban. Ahol vidám vagy és természetesen mosolyogsz.


Sok sikert!

szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg bánat egy kinézet vagy. Érdekes hogy a férfiak csúnyaként mindig atlagosnak gondoljak magukat,de az átlagos nő nekik a Palvin Barbi kinézetű nők
szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
30%

Na, kezd kibújni a szög a zsákból.

Ilyenek itt az emberek.

Ugyan, dehogy kell itt incelnek lenni hogy beléd kössenek és szétsavazzanak.

Ez a gyerek átlagos kinézetű, mit kapna ha tényleg ronda lenne?

És igen az van, hogy társkeresőn mindenki a jókat akarja.

Azért megnézném hány kommentelő merné itt arccal felvállalni magát.

Főleg azok, akiknek a legnagyobb a pofája.


Különben meg elárulom, hogy vonzóság szempontjából nem sokat számít, hogy mosolyogsz vagy sem!

Egy ronda nő vigyoroghat éjjel-nappal, akkor sem fog érdekelni.

Egy szép nőt viszont bármikor észre lehet venni, akkor is ha nem sikerültek a legjobban a képei!

szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
27%
Hmmm, a 35-ös nő (mert gyanítom, hogy az) durván általánosító kommentjét érdekes módon 100%-ra felszavazták. Bezzeg fordított esetben... Amúgy az is lehet, hogy a "csúnya" férfiak csak a 35-ös kommentelő számára csúnyák. (Mondjuk szívesen megnézném a 35-ös hozzászólót is, hogy ő nőként mennyire 10/10-es, illetve hogy akkor számára milyen egy ÁTLAGOS férfi. Gyanítom, valami reklámmosolyú, szálkásra gyúrt, borostás, napszemüveges, felnyalt hajú plakátfiúról lenne szó.) Palvin Barbi meg egy megcsinált műnő, aki se nem szép, se nem vonzó, legalábbis számomra, és szerintem sok más férfinak sem jön be. A természetes szépség sokkal vonzóbb, csak a nők annyi ajnározást kapnak közösségi oldalakon és mindenfelé, hogy nagyon sokan elszálltak közülük.
szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
65%

#36: "Ez a gyerek átlagos kinézetű"


Ha szerinted az, akkor, légy szíves, linkelj ide egy fotót egy olyan nő arcáról, akinek (úgymond szerinted) "illene" elfogadnia a kérdező közeledését, mert hajszálpontosan ugyanaz a szint, csak nőben.

szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
65%

#37: "Amúgy az is lehet, hogy a "csúnya" férfiak csak a 35-ös kommentelő számára csúnyák."


Nem a #35-ös kommentelő vagyok, és szerintem a kérdezőből rengeteget ki lehetne hozni, ha belefektetné a munkát. Ezzel szemben a fényképről egy olyan ember néz rám, aki az alapvetően elvárható higiéniát leszámítva egyáltalán nem törődik azzal, hogy jobb KINÉZETŰ legyen. Pedig megtehetné. Én adtam is több tippet itt, amiket, le merem fogadni, a kérdező sértésként fog elkönyvelni, és meg sem fordul a fejében, hogy megfogadja, mert miért is fogadna el bárki olyantól segítséget, aki kritizálni merészelte.

Ha a kérdező szerint nincsen semmi baj a külsejével, akkor az eddigiekhez hasonló további sok szerencsét neki.

szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
91%

#34: "Én úgy érzem a boldogtalanság süt a fotódról, az a legnagyobb baj vele."


Szerintem a fején találtad a szöget. Viszont miért akarna bárki egy olyan embertől bármit is, aki meg sem próbálja leplezni (még ilyenkor sem, amikor pedig éppenséggel jó benyomást kellene keltenie), hogy rossz passzban van? Ki akarna egy ilyen emberrel akár csak elbeszélgetni, például a való életben?

szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!