Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzi valaki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi valaki úgy, hogy már belefáradt az ismerkedésbe, a párkeresésbe?

Figyelt kérdés

Mikor lenne lehetőség és kedve is hozzá, de úgy érzi hogy már belefáradt az egész ismerkedés-dologba.

Miért van ez?



aug. 24. 08:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20


Szerintem a 11 nem azt írta, hogy nem akar szexualitást, hanem azt hogy olyanok jönnek és csak azt szeretnének és mást nem.

aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21 idulatos voltam elnézést kérek mindenkitől.


Nem a gyűlöletet akarom terjeszteni.

aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne érezné úgy? Mi a jó benne? Normális lehetőség sincs nagyon már, csak a net. És ez még csak az a része, hogy "hol?"...

Néha jönnek azzal ellaposodott, kihűlt kapcsolatban élőket illetően, hogy biztos azért is nem szakítanak, mert nincs kedvük újra ismerkedni. Teljesen érthető! Csomó embertől hallottam már én is, hogy szerencsésnek érzik magukat, hogy nekik már nem kell. Szerintem ez többet mond mindennél...

aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
32%

Az semmi! Majd amikor először a házasságodba, utána az életedbe fáradsz bele! Mert a párkapcsolatosdinál még hiheted hogy talán jön majd valaki. Amokor rájössz hogy ez az egész életnek nevezett szenvedés csak hazugságokra van építve, na majd akkor kerekedik ki a szemed!


Olyan 35 éves korig ér az élet valamit, utána már hulladék az egész.

szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!