Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzi valaki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi valaki úgy, hogy már belefáradt az ismerkedésbe, a párkeresésbe?

Figyelt kérdés

Mikor lenne lehetőség és kedve is hozzá, de úgy érzi hogy már belefáradt az egész ismerkedés-dologba.

Miért van ez?



aug. 24. 08:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%
Gyerekes, özvegy nőként nekem társra, lányomnak apára volna szüksége, de csak barátság extrákkal kapcsolatot akarnának tőlem, ez pedig hidegen hagy!
aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Van ilyen... Én is éreztem már így magam, ilyenkor tényleg nem érdemes erőltetni az ismerkedést. Nyilván amiatt alakul ki, mert csalódások érnek.


Érdemes szerintem elsősorban saját magunkkal foglalkozni, fejleszteni és akkor talán jobb, normálisabb partnerek is felmerülnek. :)

aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

7


Nekem az segít, hogy lassítom az ismerkedés tempóját. Azért kell idő mire kiderül a másikról ez-az... De én is futottam már bele hasonlóakba, és elég rossz és önbizalomromboló érzés volt.


Illetve ajánlom a Titkos tanácsok nőknek facebook csoportot és videókat, kapsz sok jó tanácsot ismerkedéssel kapcsolatban. :)

aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek sikerei, legalábbis hosszútávon. Van akinél 1-2 nagyobb csalódás váltja ki, ez általában nőkre a jellemzőbb, van akinél pedig a sok kisebb kudarc, ez pedig inkább férfiaknál. Persze, nem kell összetörni, ha egy nő nemet mond egy meghívásra, hibáztatni pedig főleg nem szabad, de azért valahol kudarcként éljük meg. Aztán a sok apró kis kudarcból jön a felismerés, hogy ha ennyire nem kellek senkinek sem, akkor felesleges energiát tenni az ismerkedésbe, főleg ha az élet más területein esetleg sikeres vagyok.
aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 gabor49 ***** válasza:
allando kudarc nem jon ossze semmi stb
aug. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hetes válaszoló.


Rólad már ebből a pár mondatból kiderül hogy a pasik azért mentek félre,meg hátráltak ki,mert olyan mérgező az egyéniséged.

Benned is legalább annyi hiba van mint azokban akiket felsorolsz. Taszitod őket,ennyi.

Ezért kerestek másikat gyorsan.

aug. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Na én például ma azért fáradtam bele, mert napok óta beszélgetek egy férfival, és tényleg kedvesnek és érdeklődőnek tűnt, több témát is végigbeszéltünk egymással. Normálisan, tisztelettel elhívott találkozni, megbeszéltük a szerdát. Miattam szabaddá teszi, meg kitalálja akkor a programot :) . Írom neki, hogy rendben van, megbeszéljük szerdáig akkor a részleteket :) Ezt így tegnap. Ma szó nélkül letörölt.

Írta volna meg, hogy bocsi de tárgytalan... Ez így olyan gáz... Előtte meg, hogy jaj de normálisnak, meg kedvesnek tűnök. Meg hogy ő már normális párkapcsolatot szeretne, családot, stb. Tudom, hogy ez még így egy semmi, meg csak egy gyökér a sok közül, de azért rosszul esik. :(

aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

16

Es mégis mi a taszító ebben a kommentben? :D

aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Senior Séf ***** válasza:
Ne tutkgasd egy ideig a bránert, mindjárt rájössz, mire jó az ismerkedés.
aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

11 szex nélkül nincs kapcsolat.

Legyen a párod meg a lányod pót apja?

És te mit teszel a kapcsolatba? Semmit?

Itt van a baj a nők fejében.

aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!