Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy srác, hogy könnyebbé tegye magának a modern kori párkeresési nehézségeket?

Figyelt kérdés

Egyre gyakoribb téma, hogy a jelen korban egyre nehezebben találnak párt maguknak az emberek - köztük én is.


Kíváncsi vagyok, hogy a nők szemszögéből mik azok a nehézségek párkeresésnél, amire nekem - srácként - jobban oda kellene figyelnem, javítanom kellene magamon vagy a módszereken, hogy egy jobb élmény legyen az ismerkedés a lányoknak is és nekem is.


A higiénia, tudatos gondolkodás, testmozgás, a rágörcsölés elkerülése és hasonló dolgok tiszták. Nem is tudom pontosan milyen válaszra várok, igazából csak kíváncsi vagyok az érem másik oldalára a lányok oldaláról.


Fontosnak gondolom megjegyezni, hogy sok más kérdezővel ellentétben NEM a lányokat gondolom a problémának. Az a célom, hogy a két nem között párbeszéd legyen, hogy megérthessük egymás nézőpontját.



febr. 3. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Adja önmagát, ne legyen hazudozó dög meg persze megfelelési kényszeres se.
febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%

A nőknek nincsenek társkeresési problémáik. A férfiaknak is (itt Európában) csak Magyarországon vannak főleg, a világon viszont sok helyen: Kína, India, Közel-Kelet.

Magyarországon a szelektív férfi bevándorlás és szelektív (férfi) turizmus a felelős a nemek arányának azon felborulásáért ami ide vezetett. Valamint a kínai férfitöbblet egy része is nálunk csapódik, lévén hogy Budapest és a magyar városok már tele vannak kínai (férfiakkal).

febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Legyen jóképű és sikeres :)
febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egyszerűbbé teszi a sok lehetőség miatt ha nem válogat az ember. De mivel sok a lehetőség, ezért jobban válogat mintha net nélkül lenne. Mert vár mindenki az arra amit elképzelt magának.
febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

A párkapcsolathoz való hozzáállás nagyon fontos. Írásod alapján ez nálad rendben van (legalábbis nincs jel az ellenkezőjére)


Legyen valami hobbid, barátaid és céljaid. Legyél boldog, szeresd az életed.

Ha van egy kiszemelt lány, akkor flörtölj vele, hívdd el randizni stb. Legyél őszinte, ne járszmázz. Így bár lassabb, de biztosabb eredményed lesz.

Kapcsolatban pedig figyelj a kommunikációra elsősorban.

febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyszerűbb lenne segíteni, ha leírnád hogy mi az amit csinálsz. Mert a leírás alapján azért nem vagy túl elveszett :D

Hol ismerkedsz, milyen módon? Milyen korosztály vagy?

febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, most a hónapban fogom befejezni az egyetemet.


Amíg tanultam nem volt túl sok időm vagy pénzem eljárkálni helyekre, de most, hogy dolgozni kezdek, úgy érzem több lehetőségem lesz több helyre eljárni és embereket megismerni.


Egyetemen elég sivár volt a közélet, meg nem is volt igazán olyan lány akivel tényleg egy hullámhosszon voltunk.

febr. 3. 22:53
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

#7

és fiú?

febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jaja, srác vagyok.
febr. 3. 23:08
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
de hogy mondtad lány nem volt akivel hullámhosszon voltál. Fiúból se?
febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!