Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy srác, hogy könnyebbé tegye magának a modern kori párkeresési nehézségeket?

Figyelt kérdés

Egyre gyakoribb téma, hogy a jelen korban egyre nehezebben találnak párt maguknak az emberek - köztük én is.


Kíváncsi vagyok, hogy a nők szemszögéből mik azok a nehézségek párkeresésnél, amire nekem - srácként - jobban oda kellene figyelnem, javítanom kellene magamon vagy a módszereken, hogy egy jobb élmény legyen az ismerkedés a lányoknak is és nekem is.


A higiénia, tudatos gondolkodás, testmozgás, a rágörcsölés elkerülése és hasonló dolgok tiszták. Nem is tudom pontosan milyen válaszra várok, igazából csak kíváncsi vagyok az érem másik oldalára a lányok oldaláról.


Fontosnak gondolom megjegyezni, hogy sok más kérdezővel ellentétben NEM a lányokat gondolom a problémának. Az a célom, hogy a két nem között párbeszéd legyen, hogy megérthessük egymás nézőpontját.



febr. 3. 22:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Bejönnek a srácok is, de nem akartam erre kifuttatni a kérdést. Egyetemen nem volt fiúkból sem aki bejött volna.


A téma kedvéért viszont maradnék a fiú-lány kapcsolatoknál.

febr. 3. 23:12
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a 10-es arra célzott, hogy voltak-e fiú barátaid, mert akkor ha volt társaságod, nem vagy egy elveszett ember szociális értelemben. Legalábbis remélem, hogy jól értettem a 10-est.
febr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

Egyetemen a legkönnyebb ismerkedni. Egy csomó veled egy korosztályú, hasonló érdeklődésű ember, akikkel rendszeresen találkozol. Ez akkor is ideális körülmény, ha bulikba nem jársz.

Ha így sem volt senki, aki szimpatikus, akkor szerintem add fel. Komolyan. Ennél csak nehezebb lesz. Például munkahelyen mindenféle korosztály van, kevés a fiatal. Később, 30 felé közeledve, szinte mindenki foglalt. Utána meg elvált, gyerekkel.

Most kéne rákapcsolni, amíg van miből válogatni.

febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Nálad próbálkoztak? Így leírás alapján nagyon válogatós vagy, azért még egy kisebb egyetemen is van 5-6000 diák, problémás, ha egy neked tetszőt sem találsz.
febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%
Akassza fel magát és szülessen újjá egy gazdag adoniszként. :D
febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
#5 meg legyen szőke herceg fehér lovon. xD
aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
Nyerje meg a lottó főnyereményt. :)
aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!