Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Modern Quasimodokènt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modern Quasimodokènt hogy találhatok egy jómódú, pl orvos csinos nőt?

Figyelt kérdés
Külső meg pénz nem számít! Mindenhol ezt irjàk! Hiszen az inceleknek nem eme hiányosságaik miatt nincs párjuk hanem a rossz személyiségük miatt! De én olyan vagyok mint egy angyal! Tele szeretettel, csak nem nézek ki jól! De ha igazak amit írnak ettől független akkor lehet szép, diplomás orvos feleségem egyszer.
2023. okt. 2. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Elméletben lehet.Azonban minden gyakorira kiírt nyarvogó kérdés csökkent az esélyeiden. Te sajnos már valahol -1345%-nál járhatsz.
2023. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

A külső meg pénz kölcsönösen nem számít.

Vagy te csak erre hajtást? Mert akkor meg nem vagy tele szeretettel, csak egy lusta pénzéhes gennyzsák vagy.

2023. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a pénz. Az orvost azért írtam példának mert ez nekem amolyan fétis. Valahogy szexuálisan izgatnak.
2023. okt. 2. 12:09
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nnna, az angyal.... lol:D
2023. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorin már mindenkinek a könyökén jön ki hogy az incelek arra hivatkoznak hogy a csóróság miatt, külsejük miatt , magasság , fax méret stb miatt nem kellenek a nőknek! Aztán mindig megkapják hogy rosszul gondoljàk! Mert csupán a személyiségük rossz. Na de ha itt van egy csodálatos személyiségű ember. Aki 33 évig kutyànak nem kellett. Elutasítások sora érte az iskolától kezdve a ismerősökön át a munkahelyig mindehol. Mivel magyarázàtok? Simán lehet van itt olyan incel aki pl nagyon jó apa lehetne! De sose lesz! Mert pl a 168 centije miatt nem érdemel kapcsolatot.
2023. okt. 2. 12:21
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Értelmes nő sose jönne össze olyan férfival, aki nem emberként kezeli, hanem fétistárgyként.
2023. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
A csodálatos személyiségű emberek nem incelek! És az incelek nem lehetnek csodálatos személyisegűek. Tehát aki ide hisztincel-kérdést ír ki, az már gyanús, bármilyen áldott jó embernek nevezi is magát.🤔
2023. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Összekevered a jó szemèlyisègű ember fogalmát. Te pl csak nyafogni ès kifogásokat tudsz gyártani. Ez minden csak nem jó szemèlyisèg.

A 160 cm öcsèmnek is akadt már bőven barátnője, ahogyan a 130 kgos fatelepi munkás barátomnak is.

2023. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező

A nagy csodálatos személyiség közepette azért megkérdezném, ha annyira húdeha vagy, miért alapkikötés, hogy emberünk gazadag legyen:?D

És ha ennyire jó a személyiséged, miért fényezed magad? Ilyet normális emberek nemigen szoktak..

2023. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9


Nem kikötés. Azt csak a poén kedvéért fogalmaztam a kérdésbe. Meg nem szeretem ha azt a szöveget hogy bizonyos tulajdonságok mellé mi “jár”. A korlátozást pl ha keres valaki 260 ezret és megismerkedik egy nővel aki 440 et keres. És mikor megtudja azonnal forduljon sarkon mert nem az ő “szintje”.

2023. okt. 2. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!