Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nagyon jómódú férfival.Tényleg velem akarna élni és közös jövőt?

Figyelt kérdés

Aki mérgelődni szeretne,kérném ne írjon.

Egy irodában dolgozom,átlagos életem van,munka,edzés,hétvége barátnőkkel.

Egyik társkeresőn megismerkedtem egy 40 éves férfival,mint utóbb kiderült elég jómódban él,Svájban dolgozott 20 évet,most akar hazaköltözni,és itthon valami vállalkozást csinálni.

Kinn vezető beosztásban volt egy multi cégnél,konkrétan soha nem mondta mennyit keres,de képeiről láttam,nyaralás,autó hogy biztos jól él.

Itthon akarna kertes házat venni,jövő héten jön haza, és azt mondta hogy akivel most megismerkedne azzal szerezné a házat kiváladztani mert utána azzal szeretne ott élni.

Kétszer taliztunk eddig mikor hazajött,de én kicsit megrémültem a felelősségtől,és tehertől amit ebben a helyzetben rám rakott.

Mit tennétek a helyemben?

Nem szerezném elkakodni,de ő meg gyorsan szeretne valakit,akivel együtt élne,közös család lenne.

Attól tartok ha ezt elmondom neki megbántom és elhagy.

Mit csináljak?


2023. márc. 16. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha amiatt elhagy, mert neked ez túl gyors tempó, akkor menjen is. Kettő találkozás után közös házat nézni nem túl normális de ez az én véleményem.
2023. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Telefon sokszor belejavított a szövegbe.
2023. márc. 16. 13:21
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ismered? Te mennyi idős vagy?
2023. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Azt mondta kikérné a véleményem ha már később úgyis egy pár lennénk és ott laknék vele.

Haverjával nem akar menni házakat nézni,ezért hozta fel nekem.

Azóta ideges vagyok,nem találom a helyem,mindenféle stressz gyötör.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

2023. márc. 16. 13:24
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Még nem ismeritek egymást ilyebkor mindenki a legjobbat feltetelezi a masikrol , felruhazza olyan pozitiv tulajdonsagokkal is amik lehetseges nincsennek meg benne. Mivel írtad , hogy 40 éves így arra következtetek te jóval fiatalabb vagy nála valahol a 20 as eveidben jarhatsz. Őszíntén megmondva nekem ez valami gyors fellangolasnak tunik, mivel aki ilyen gyorsan csaladot akar egy notol akit alig ismer ,ott valami nagyon nem okes .
2023. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

34 vagyok,nincs gyerekem még,de szeretnék.

Tudom most hirtelenen klappolna itt egy jó pasi,jó élethelyzetben,de olyan pánikrohamaim lettek azóta,hogy a barátnőim sem ismernek rám és nem értik miért borultam ki ennyire,mikor ők örülnének egy ilyen pasinak.

2023. márc. 16. 13:26
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Idióta a férfi. Egyáltalán találkoztatok már? Egy elsietett kapcsolat jó eséllyel tönkremegy. Aztán kereshet új házat az új nőjének.
2023. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez elég átb@szás szagú sztori nekem. Ne éld bele magad még túlságosan ebbe a szerelembe. Lehet hogy hamarosan eljön a pillanat amikor majd ő, a dúsgazdag pasi kér kölcsönt tőled persze mindezt jól becsomagolva egy hihető és megható mesébe. Na akkor dobd majd ki a rákba.
2023. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Nnna, nyugi:)

Ne gondold túl.

Ez amolyan randiszerű is.

Talán kicsit elhamarkodott kijelentés az, hogy azért kell a véleményed, mert úgyis ott fogtok élni együtt.

Valójában nag eséllyel a női szemedre, véleményedre vna szüksége. Ugyanis mi férfiak az esetek többségében nem értünk a szíenkhez, stílusokhoz ilyesmi. Persze ha valami szép, azt felismerjük, de megálmodni a nők sokkal jobbna tudják.


Perze azért tegyük hozzá, elég béna randi ez, nem igaz, hogy nincs egy női barátja vagy anyja vagy valaki aki tudna segíteni ebben. Hisz ha nem szólsz eléggé hozzá, hogy "itt ez ilyen színűben jó lenne, ide egy függöny, ide ilyen burkolat" akkor az a baj, ha meg túltolod és túlzottan konkrét dolgot álmodsz meg ami neki esetleg nem tetszik, akkor meg az a baj:D De ez a pasi hülyesége, hogy ebbe a helyzetbe belerángat.


Attól még, hogy van pénze, nem kell meghunyászkodni. Nyugodtan kérdezd meg, hogy "pontosan mi az amikben az én véleményemre támaszkodnál?"és annyi.

2023. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj ennyire rá. Azzal hogy megnèzel.vele egy kèt házat, mèg nem kell hogy a felesège legyèl. Fogd fel egy gesztusnak tőle.

Ha elmèsz utána sem tartozol neki semmivel sem.

Èn is így voltam anno a párommal, harmadik randin mentünk házat nèzni. Pedig akkor mèg közel sem volt biztos hogy komoly lesz a kapcsolatunk. Elhívott, megkèrdezte hogy nekem tetszik e. Èn is zavarban voltam, nem tudtam hova tenni. Nálunk jól alakultak a dolgok, ma már az a ház az otthonunk.

2023. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!