Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nagyon jómódú férfival.Tényleg velem akarna élni és közös jövőt?

Figyelt kérdés

Aki mérgelődni szeretne,kérném ne írjon.

Egy irodában dolgozom,átlagos életem van,munka,edzés,hétvége barátnőkkel.

Egyik társkeresőn megismerkedtem egy 40 éves férfival,mint utóbb kiderült elég jómódban él,Svájban dolgozott 20 évet,most akar hazaköltözni,és itthon valami vállalkozást csinálni.

Kinn vezető beosztásban volt egy multi cégnél,konkrétan soha nem mondta mennyit keres,de képeiről láttam,nyaralás,autó hogy biztos jól él.

Itthon akarna kertes házat venni,jövő héten jön haza, és azt mondta hogy akivel most megismerkedne azzal szerezné a házat kiváladztani mert utána azzal szeretne ott élni.

Kétszer taliztunk eddig mikor hazajött,de én kicsit megrémültem a felelősségtől,és tehertől amit ebben a helyzetben rám rakott.

Mit tennétek a helyemben?

Nem szerezném elkakodni,de ő meg gyorsan szeretne valakit,akivel együtt élne,közös család lenne.

Attól tartok ha ezt elmondom neki megbántom és elhagy.

Mit csináljak?


2023. márc. 16. 13:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne bízz meg benne! Ez az ember egy csaló! Akinek a mai világban van pénze, nem akar ennyire kapcsolatot, pénzért bárkit megvehet!😡 Szélhámos! Nézd meg a Kaméleon című filmet! Tanulságos! 😎 33/N
2023. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Így kívülállóként csalónak gondolom.


"elég jómódban él,Svájban dolgozott 20 évet,most akar hazaköltözni,és itthon valami vállalkozást csinálni. Kinn vezető beosztásban volt egy multi cégnél"

Én az átlaghoz képest patriótább vagyok, de kizártnak tartom, hogy valaki Svájcban vezetőként haza akarna jönni és itt vállalkozást csináni, úgy, hogy az összes komolyabb hasznot húzó terület itt nálunk kizárólag fideszes haveri körök felségterülete. Nem akarom politikai szintre vinni, de ezért nem adna fel senki egy svájci vezető pozíciót. Pláne nem 40 évesen, a karrierje csúcsán. Nagynéném is hazajött külföldről, de mikor már nyugdíjas lett. Az más.


"képeiről láttam,nyaralás,autó hogy biztos jól él."

Ok, én is el tudok menni potom pénzből valami egzotikus helyre lőni pár fotót, meg megkérni valakit, hog adja oda a verdáját egy fotó erejéig. Ne viccelj már. Egy pár kép erejéig te is tudnál milliomosnak tűnni, megfelelő díszlettel.

Két találkozás után tuti nem vennék senkivel házat. Alig ismered.

2023. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!