Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nagyon jómódú férfival.Tényleg velem akarna élni és közös jövőt?

Figyelt kérdés

Aki mérgelődni szeretne,kérném ne írjon.

Egy irodában dolgozom,átlagos életem van,munka,edzés,hétvége barátnőkkel.

Egyik társkeresőn megismerkedtem egy 40 éves férfival,mint utóbb kiderült elég jómódban él,Svájban dolgozott 20 évet,most akar hazaköltözni,és itthon valami vállalkozást csinálni.

Kinn vezető beosztásban volt egy multi cégnél,konkrétan soha nem mondta mennyit keres,de képeiről láttam,nyaralás,autó hogy biztos jól él.

Itthon akarna kertes házat venni,jövő héten jön haza, és azt mondta hogy akivel most megismerkedne azzal szerezné a házat kiváladztani mert utána azzal szeretne ott élni.

Kétszer taliztunk eddig mikor hazajött,de én kicsit megrémültem a felelősségtől,és tehertől amit ebben a helyzetben rám rakott.

Mit tennétek a helyemben?

Nem szerezném elkakodni,de ő meg gyorsan szeretne valakit,akivel együtt élne,közös család lenne.

Attól tartok ha ezt elmondom neki megbántom és elhagy.

Mit csináljak?


2023. márc. 16. 13:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

Valami takaritot keres?

A szerelem az nem ilyen.

2023. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Élőben még nem is talalkoztatok de mar a pasid? Ergo nem is ismered..
2023. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Kétszer találkoztok, de ő már készpénznek veszi, hogy majd veled éli le az életét? Nincs egy kicsit elszállva magától? Én is megijednék ettől, nekem ez fura. Az oké, hogy majd olyannal akar házat venni, akivel közösen tervezik a jövőt, de ilyen ismeretlenül ez egyáltalán nem reális. Szerintem még a háznézésre való invitálás sem. Mert te még egy tkp idegen vagy a számára, miért kellene a te véleményedre adni? És ha lelépsz a következő randi után, akkor majd csak azért vesz meg egy házat, mert egy random nőnek tetszett? Nekem nem tűnik százasnak a pasas. VAgy valami ámítás van benne, és kamu az egész.
2023. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Haldoklik a nyugat hogy hazaköltözik? 😂😂😂
2023. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
13. Szerintem valami csalo a pasas .. elkabitja a noket ki viszi prostinak.. tuti nem volt ez legalisan uzletember soha, max noket futatot meg hiteleket vett fel..
2023. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elsietni semmit. De hogy én nem költöznék be más házába, az tuti, meg hitelt sem vennék fel senkivel 2 találkozás után. Máshogy meg nem lenne pénzem. Nekem ez fura. Ettől még járhattok, nem értem, minek a pánikroham, nem kötelező hozzámenni.
2023. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Noi megerzes hogy vm nem stimmel. Mar most kivagy errol a pasitol, de az igazi az a ferfi lesz, aki sosem kelt benned ilyen erzest.
2023. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont én is azt akartam írni, hogy csak nekem tűnik úgy már pár mondat után, hogy ebben nagyon nem stimmel valami? Egyrészt túl szép, hogy igaz legyen, másrészt meg a dolgok nem így működnek. Női ösztönök hol vannak? :D Légy résen, mert erősen sántít a sztori...
2023. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
2 találkozó után már készpénznek vesz a csávó, az erősen redflag.
2023. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Be drogoz azt svájcba ebredsz egy pincében .
2023. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!