Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzi valaki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi valaki úgy, hogy már belefáradt az ismerkedésbe, a párkeresésbe?

Figyelt kérdés

Mikor lenne lehetőség és kedve is hozzá, de úgy érzi hogy már belefáradt az egész ismerkedés-dologba.

Miért van ez?



aug. 24. 08:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert belefáradt. Pihennie kell.
aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert sokszor úgy érzi, hogy végre van valaki, aki felkelti az érdeklődését, erre folyton csalódás éri. És egy idő után már kiég az ember.
aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%

En 28 evesen adtam fel, es nyeltem be a blackpill-t.



40F incel

aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Sok csalódástól.


Saját példa: az elmúlt pár évben csak szexkapcsolatban gondolkodtak volna velem férfiak, amikkel nem éltem. Belefáradtam abba, hogy engem csak arra tartanának ildomosnak, merthogy mit képzelek, hogy 2 gyerekes elvált, telt nőként vannak elvárásaim. Így inkább már megtartom magamnak az elvárásaimat is. 42N

aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Ha nagyon akarnék mehetnék, de januárban voltam utoljára randin, azóta már semmi kedvem, arra se volt. Nem igazán volt pozitív randim vagy kapcsolatom és egyedül sokkal jobban érzem magam, most akkor lennék pánikban ha valaki komolyan meg akarna ismerni.

24/N

aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

#4



Sic transit gloria mundi.



25 evesen, gyerek nelkul kellettel parkapcsolatra is.



40F incel

aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Mert mindig mikor valakivel összehozott az élet, az egy hatalmas nagy csalódás volt.

1.pasi: szerencsejáték függő. Eljátszotta a pénzét utána meg az enyém.

2.pasi: Hónapokig bizonytalanságban tartott. Mikor kiakartam lépni, hirtelen normális lett, egy időre. Kiderült, rajtam kívül volt pár nője még.

3.pasi: Hulla szerelmes a volt csajába. A nő hiába csalta meg, nézte hülyének, használta ki, neki akkor is ő kellett engem meg csak szórakoztatásra, egy biztos pontnak használt. Utána visszament hozzá...

4.pasi: Eltűnt 2 hétre, majd hirtelen beakart mutatni a szüleinek, amire nemet mondtam. Kiderült, abban a két hétben a volt csajával találkozgazott és együtt is aludtak.

5.pasi: Minden szép és minden jó volt. Tényleg (számomra) a tökéletes kapcsolat. Mindenféle előjel nélkül hirtelen megváltozott és kérdeztem, mi legyen most? Barátságot meg időt kért. Hát az anyád... Nem egy kabát vagyok, akit leakaszthatsz. Mikor kérdeztem az okát, csak annyit mondott: Nem tudja mit akar, lehet nem élt még eleget, lehet nem is tud már szeretni, nem tudja mi van vele.

Ilyenek után szerinted van kedve próbálkozni az embernek? Teljesen feladtam, elegem lett. Erre mindenki azt mondja (ami a legjobban felb#sz agyilag) hogy normális párt kell választani. Köszi, erre még nem gondoltam... Elárulom, kezdetekben mindegyik normálisnak mutatja magát. Hónapokig eltudnak színészkedni az emberek csak azért, hogy valakit megkaphassanak, megtartsanak. Mire kiderül, hogy mégsem passzolunk, egy csomó időt elcsesztem meg addigra már nyakig benne vagyok, megszeretem a (hamis) énjét és reménykedem, hogy visszaváltozik olyanná, akit én megismertem. Nem fog, de tudatalatt reménykedem, hogy ismét minden olyan jó lesz, mint a kezdetekben.

aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
4-es vagyok, de 24 évesen szültem az első gyerekemet az első volt férjemtől, míg 35 évesen a 2.-at a második, mára már szintén volt férjemtől. Így 25 évesen nem voltam gyerektelen, sőt házas voltam 28 éves koromig. Utána meg 33-36 éves koromig.
aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Mert kiégsz az újabb és újabb csalódásoktól. Nem csak az igazán nagyoktól. Nekem elég volt annyi, hogy az x. emberrel is ugyanaz volt a forgatókönyv: minden jó, de nulla kémia és vonzalom. Nem akarok több ilyet. Nem tudom rávenni magam már az első találkozásra, sőt, az azt megelőző írogatásra sem. Minek? Hogy ez legyen? A másik embernek is rossz, nekem is, csak felidegesít.
aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

Nők, mi már megint ez a kémia baromság?

Mi kell ahhoz, hogy legyen?


Magas pasi, kockahas, sok pénz, nagy duma?

aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!