Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ugy vannak feltéve ezek a társkeresési problémás kérdések, hogy a nő a hibás?

Figyelt kérdés
Bármilyen kérdést is olvasok itt a sikertelen ferfiaktol,a kérdésben ott a burkolt válasz, hogy úgyis mindig mindenért a nők a hibásak. Miért van ennyi hisztis felelősséghárító kisfiú+minek kérdeznek ha ugyis az a valasz hogy "rohadt nők miatt van minden"?
júl. 23. 16:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
23%

24: Oké te nevethetsz rajta, az unokádnak lesz gondja belőle.


A pasid viszont nem értem mit nevet, még 5 év és ő is fizethet ahogy a többi elvált apuka.

júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
71%

30-as: 28-as vagyok. Nyilván vannak pozitív példák is, de ezek általában az öregebb generációkból. Pl. apám-anyám 35 éve házasok, nem csalják, soha nem is csalták egymást, a mai napig szeretik egymást.

Van egy haverom aki szintén 10+ éve együtt van a barátnőjével, nagyon jól megvannak. De az a helyzet, hogy manapság mintha megfordult volna a dolog. Régen a volt a jellemzőbb, hogy a férfiak lépnek félre, ők tartanak szeretőt. Most mintha ez inkább a nők "asztala" lenne.

Az én exem is teljesen normális lánynak tűnt. Hasonló családi hátterünk volt (szülők együtt, két testvére van neki és nekem is), hasonló az anyagi szint (kertes ház, szülők normálisan dolgoznak/dolgoztak egész életükben), az érdeklődési körünk is rengeteg átfedést mutatott stb. Azt gondoltam anno, hogy megfogtam az isten lábát, én simán leéltem volna vele az életem, elvettem volna feleségül, családot alapítottam volna vele.

Igazából erre minden lehetőség meg lett volna, most meg főleg, de ő valahogy nem így gondolta. Konkrétan amikor kidobott kijelentette, hogy ő még szeretne "ri$anckodni", a tipikus szöveg, hogy még "ki akarja élni magát". Én nem akartam "kiélni" magam, nem vágyam soha arra, hogy mindenféle nővel csak úgy kötetlenül, akár ismeretlenül összefeküdjek. Abszolút nem vonzott ez a dolog, a jobra-balra kurogatás és hasonlók.

júl. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 32-es, 30 vagyok. Én sem értem ezt a mostani felfogást, élni akarok meg hasonlók, nálam a hűség alap. 40 múltam, olykor elborzadok, amiket látok és hallok, azt én is érzékelem, valami elcsúszott a fejekben/szívekben!
júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
85%
Az a gond, hogy párkapcsolatra alkalmas, normális EMBER nem terem minden bokorban, nem minden 3. ember olyan, aki szembejön velünk az utcán, nemtől függetlenül. És egy adott ember társkeresési és / vagy párkapcsolati problémái soha nem csak és kizárólag az általa preferált nem hibája. Ha más nem, akkor az, hogy szarul választ és nem a jó emberek között keresgél, hogy túl naiv / átverhető, hogy nem vonzó módon ismerkedik... és akkor nem mentünk bele a súlyosabb személyiségbeli problémákba (ebből van olyan, ami sztem nem elítélendő dolog, de érdemes rajta fejleszteni, ha vki szeretne egy normális, egészséges párkapcsolatot... pl. szociális készségek hiánya, mentális betegségek, magas mértékű introvertáltság és / vagy a- és antiszociálisság és szorongás... meg van, ami a creepy viselkedés, bunkóság, sovinizmus bármelyik irányba, magához képest irreális elvárások, igénytelenség).
júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Azért, mert az adott kérdést olyan csalódott ember teszi fel, aki átment általánosításba. Pedig a megélt rossz tapasztalatok miatt nem kéne mindenkit hibáztatni. Én is csalódtam már nem egyszer! Most ennyi erővel akkor minden ember hülye, kihasznál, félrelép, bunkó, hazudós, alkalmatlan kapcsolatra, stb.? Hát persze, hogy nem! Nekem sem szimpatikus, ha valakiből a megkeseredettség miatt a gyűlölet, frusztráltság ömlik, nem ismerkednék ilyen emberrel! Mindenkinek tiszta lappal kéne indítani egy kapcsolatot! Ha pedig nem képes erre, inkább ne ismerkedjen, ha nem tud már bízni!
júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
24%
Mert nem őket választják. :D A fiatal csajok a pénzre mennek, aztán rengeteg pasi ezzel ki is esik. A ciki igazán akkor van, ha a pénzes kisgyerek APUCIJÁRA mennek rá...:DDDDD Ilyenek a lányok. :DDDD
júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
36-os: és mégis honnét tudják, hogy kinek van pénze és kinek nincs? Belelátnak a zsebedbe, a bankszámládra vagy úgy tényleg honnét tudják?
júl. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
35%
37: a kinézet mindent elárul. Azért nem mindegy, hogy sportkocsival jössz a randira vagy villamossal.
júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Aki ez alapján ítél meg, elég felszínes, bár hozzám jönne valaki randira, akármivel is!
júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

38-as: akkor mégsem a pénz számít nem igaz? Önmagadat cáfoltad meg.


(mondjuk szerintem villamossal sokkal menőbb randira menni, főleg ha olyan helyen élsz ahol nincs is villamos)

júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!