Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem hibás állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem hibás állandóan a fb társkereső? LEhet ahhoz köze, hogy mindenki eltűnik és nem válaszol?

Figyelt kérdés
Sokszor rosszkor jön az értesítő vagy nem is jön, most épp azt jelezte ki, hogy egy egyezésem sincs, pedig van 10, viszont ami a legrosszabb, hogy mindössze egy ember válaszol, mindenki más eltűnt, ami nagyon furcsa. A nőknél amúgy is alapvető a ghosting, de ez már több mint bunkóság, feltételezem náluk is van valami bug a rendszerben.
jan. 11. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pedig csaj vagyok .

Nálam rendszeresen hibát ír ki

jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
#1 De szomcsi, várod hogy írjanak de nem :(
jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Amikor dörzsölöd a tenyered mert azt látod hogy végre valahára valaki írt neked ennyi idő után! És akkor csak a spamelős gépház üzenet jelzett be, hogy holnap éjszaka leállás lesz a szerveren.
jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: azt a Viber csinálja :D
jan. 11. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bug, csak nem te vagy náluk a befutó. Ahogy te naponta x embert húzol jobbra úgy a nők is. Naponta egy rakás megkeresést, érdeklődést kapnak nincs idejük mindenkinek válaszolni.

Amúgy meg haver azt írtad egy nő válaszolt is, akkor miért nem vele foglalkozol miért érdekel a másik 9??? Ja hogy téged nem is érdekel igazán ama 1? Akkor minek húztad jobbra?

jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor használtam nekem is hibás volt. Nem tudtam szétválni emberektől mert hibát írt ki. Így mindig új profilt kellett létrehoznom, akkor 1-2 napig működött, aztán megint nem.
jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Ez az AI, jelezte hogy neked ezek az emberek valók és ne válj csak szét tőlük.
jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!