Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ugy vannak feltéve ezek a társkeresési problémás kérdések, hogy a nő a hibás?

Figyelt kérdés
Bármilyen kérdést is olvasok itt a sikertelen ferfiaktol,a kérdésben ott a burkolt válasz, hogy úgyis mindig mindenért a nők a hibásak. Miért van ennyi hisztis felelősséghárító kisfiú+minek kérdeznek ha ugyis az a valasz hogy "rohadt nők miatt van minden"?
júl. 23. 16:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Nincsenek mindig, sok szingli nő panaszkodik és a válaszok arról szólnak mennyire igaza van, mindegyik férfi lusta here, hűtlen stb. Mindkettő nemű egymást mondja el mindennek aminek lehet.
júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%

Ritkán látni olyan társkeresésben / párkapcsolatban sikertelen személyt, aki képes lenne belátni, hogy vele vagy minimum vele IS probléma van.


Általában mindkét fél a másikat hibáztatna.5

júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
67%
Mert ugyanazok az emberek teszik fel a kérdéseket...többnyire.
júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 shortcel165 ***** válasza:
30%
Talán mert a nők szokták szivatni és megalázni a pasikat az ismerkedés során, nem pedig fordítva?
júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
47%
Nem is tudom, mert talán a nők előszeretettel írnak további 20 pasival és abból választják ki külsőre a legjobbat. A belső a nőknek nem számít már, ezért halottak a társkeresők. F
júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
4-5# ha ezt igy eldöntöttétek,minek jártok ide panaszkodni?😃teszitek fel a kérdést a semmiert
júl. 23. 16:39
 7/42 shortcel165 ***** válasza:
47%

6# Ezt nem én döntöm el, ez így van.


A saját példámból kiindulva: kedves, normális voltam az összes nővel, amelyikkel valaha ismerkedni szerettem volna.


Erre megalázott, megszivatott az összes, nem volt kivétel!

Bszák+!

júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
38%
A pasik is írnak további X nővel. A különbség az, hogy nekik van rá lehetőségük, nektek meg nincs, mert nyomik vagytok, aztán így próbáljátok játszani a nagy szentet.
júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt elég, hogy az emberek utálták egymást származás, nem, vallás, politikai nézet alapján, ezért az incelek és a feministák elérték, hogy ma már nem alapján is utáljuk egymást.
júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
66%

"A saját példámból kiindulva: kedves, normális voltam az összes nővel, amelyikkel valaha ismerkedni szerettem volna. Erre megalázott, megszivatott az összes, nem volt kivétel!"

Ha nőként írom ugyanezt a férfiakról, csak annyi a válasz, szarul választottam, nekem csak a jóképű macsó kellett, holott nem ez volt a helyzet. Pórul járhat az ember mindkét oldalon!

júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!