Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ugy vannak feltéve ezek a társkeresési problémás kérdések, hogy a nő a hibás?

Figyelt kérdés
Bármilyen kérdést is olvasok itt a sikertelen ferfiaktol,a kérdésben ott a burkolt válasz, hogy úgyis mindig mindenért a nők a hibásak. Miért van ennyi hisztis felelősséghárító kisfiú+minek kérdeznek ha ugyis az a valasz hogy "rohadt nők miatt van minden"?
júl. 23. 16:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
55%

9

A feministák ja...

Mert korábban ugyebár nem utálták a nőket, csak konrkétan alacsonyabb rendűnek tartották az emberiség felét. De ja, tuti a feministák a hibásak.

júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
43%

De úgy összességében miért foglalkozol ezzel egyáltalán?

Hisz nem is érdekel.


Szerintem engedd el.

júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
46%
Inkább a "feminácik" és az "incelek" meg persze a "trollok" uszítják egymás ellen a két nemet ezen az oldalon. Aki hülye az részt vesz benne, aki nem az az egyértelműen tud különbséget tenni normálisak és abnormálisak között nemtől függetlenül!
júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
72%

Nem, mert csak a nők csinálják ezt kedves #10.

Én 31 éves férfi vagyok, de én hűtlen vagy bántalmazó férfival soha életemben nem találkoztam még, pedig sok ismerősöm, cimborám, haverom van. Még soha nem hallottam a környezetemben olyat, hogy a férfi lett volna hűtlen, vagy a férfi lett volna ilyen több vasat tartó. Ezek a férfiak akiket én ismerek derekasan helyt állnak érzelmileg, lelkileg tiszták, kedvesek, önzetlenek, odaadóak, lojálisak, szívükben szeretet, béke és elfogadás honol, nem szennyezi be őket a világ mocskos és gyors folyása, nem ragadja őket el a fekete mocsok, hanem szálas férfiakként tűrik és bírják a magányt.....mert senkinek sem kellenek.

júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
41%

“rohadt nők miatt van minden”:


Azok a férfiak a hibásak akik régen a nőknek adták a hatalmat, illetve azok akik ma a nők hatalmát védik itt is.


“Inkább a "feminácik" és az "incelek" meg persze a "trollok" uszítják egymás ellen a két nemet ezen az oldalon.”:


Inkább vannak feminiácik, akik uszítanak a férfiak ellen, meg based férfiak, akik sikertelenül próbálják felébreszteni mindkét nem képviselőit.

júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
59%
Milyen hatalomról van szó, ha szabad kérdeznem?
júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
26%

Feministák, incelek = "nekem ez jár"


ennyi.

júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
33%

#15

Igen, én is azt látom jelen világ problémájának, hogy a nőket hagyták hatalomhoz jutni, ezzel elindítva egy megállíthatatlan káoszt amit okoztak. A globális felmelegedés is a nők miatt van, a rengeteg szépészeti termék előállítása, sminkek, különböző arcjavító, feszesítő szarok gyártás miatt van ennyire előrehaladva a globális felmelegedés, plusz a nők miatt van pl a szegényebb országokban mai napig gyermekmunka, pl India, Kína, itt gyerekeket dolgoztatnak, hogy leszedjék a különböző termést, amit porrá őrölnek kézzel, elkuldik Európába, ott tisztítják, rostálják, és kezdődhet is az alapozó gyártás. És ugyanez van az összes smikkel, ahhoz kellenek műanyag dobozok, műanyag flakonok, és konkrétan minden nő használ valamilyen sminket, tehát ez egy nagyon nagy probléma, hogy kb a nők 99,9%-a miatt dívik a gyermekmunka, sőt a nők miatt van még mindig gyermekprostitucio, ahol eladósorba teszik a 4-5 éves gyerekeket, aztán beteszik egy bordélyházba....


Nem 1 és nem 2 betiltott dokumentumfilm készült már ezekről, hogy a nők miatt konkrétan pusztul a bolygónk, a társadalmunk. F

júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
65%
18 😂😂😂😂😂
júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi erővel a motorsportok is gcire szennyezik a környezetet, azt meg elsöprő többségben férfiak élvezik, hogy ungabunga, mennek körba a gyors ajutó huhuuu de érdegezs...
júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!