Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ugy vannak feltéve ezek a társkeresési problémás kérdések, hogy a nő a hibás?

Figyelt kérdés
Bármilyen kérdést is olvasok itt a sikertelen ferfiaktol,a kérdésben ott a burkolt válasz, hogy úgyis mindig mindenért a nők a hibásak. Miért van ennyi hisztis felelősséghárító kisfiú+minek kérdeznek ha ugyis az a valasz hogy "rohadt nők miatt van minden"?
júl. 23. 16:15
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
7%

18: Nem a nők miatt. Az oofy doofy férjük(vagy ma már az adófizető incel) veszi meg a baromságaikat, illetve ugyanilyen oofy doofy férfiak találták fel ezeket a cikkeket.


20: Ezt akartam írni viszont. A férfiak is szennyezik ugyanannyira, de nem a motorsporttal, hanem inkább általában az autós közelekedéssel.. persze ebben is az oofy doofy béták teljesítenek felül.

júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
76%

Te tényleg azt gondolod, hogy a nőknek a pasijuk veszi a sminkjét?


Tell me you don't have any relationship with reality without telling me...

júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván persze ha nincs autó hogyan viszem a gyereket iskolába… kéne egy olyan főváros ahol el lehet jutni minőségi közoktatásba gyalog… viszont ehhez kéne egy meritokratikus társadalom ahol számít az egyszerű emberek érdeke is… viszont jelenleg ott tartunk hogy a legfontosabb társadalmi problémát el se ismeri a többség.


A meritokrácia hiányának másik oka a hiperkompetitív egymást taposó szellemiség, aminek viszont megintcsak a párkapcsolati piac az oka, ahogy az incelproblémának is.


Viszont a párkapcsolati piacot nem tudjuk szabályozni amíg feminista szellemiségben irányítják a társadalmat tehát a globális felmelegedés is marad.

júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
60%
Mondj még ilyenek kérlek. A visítva nevetünk rajta itthon.
júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
27%
Nevethettek, de nevessetek csak, ez az igazság, kell hozzá némi intelligencia, illetve felvilágosultság, globális és gazdasági tudás, ami úgy látom nektek nincs, ezért nevettek ezen, miközben ez a tömény és nyers igazság, de ezt majd nem ti fogjátok megszívni, ti most csak jót röhögtök ezen, majd az igazán szenvedő lányokat ti fogjátok majd megszűlni, mert majd a unokáitok, és azok unakája fogja majd ezt érezni amit itt írunk, higyjétek el, ők már nem fognak ezen ennyire jót nevetni.
júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
60%
Ohh igen, gazdasági tudás... Mesélj még. 😂
júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
61%

#25:


Nem vagy normális. Nemcsak a nők tehetnek a globális felmelegedésről. Hamarább a férfiak akik olyan gyárakat, atomerőműket építettek amelyek szennyezik a levegőt. Az autókat se nők derítették fel. A nőknek szavuk nem volt a múltban. A férfiak döntöttek mindenről és ma a híres politikusok, milliomosok a világ összes részén.

júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
50%

Engem a volt csajom egy fesztiválon csalt meg amire én nagy naivan elengedtem a "barátnőivel". Amíg én otthon vártam, dolgoztam ő vígan kurogatott másvalakivel.

Egyik legjobb barátom a Facebookról tudta meg, hogy a nője már nője. Konkrétan a csaj kiírta, hogy kapcsolatba van valaki mással. (a vicc az, hogy ez az előtt történt mielőtt engem megcsalt volna a csajom és ő volt aki a legjobban ki volt akadva, hogy haverom csaja micsoda egy szar ember).

Másik havernak a csaja kb. 6-7 után lépett le az új munkahelyén a felettesével. Öröm az ürömben, hogy kiderült a fazon mellett jópár vasat tartott a tűzben.

Szintén jó barátom nője elment egy edzőtáborba, ahol egy olyan sráccal kefélt félre, akit pontosan ugyanúgy hívtak (keresztnév és vezetéknév is azonos), mint haveromat... kicsit vicces azért.

Régi ismerősöm csaja, akivel közös gyerekük is született, a srác legjobb barátjával lépett le.

Szintén régi ismerőst, a "kedves" csaja, a talán 1-2 évig tartó kapcsolatuk alatt vagy 4-5 különböző emberrel csalta meg...


És még tudnám sorolni, most hirtelen ennyi jutott eszembe. Valahogy azt látom, hogy ismerősi, baráti körben nem éppen a férfiak azok akik idióták, félrekúrnak és undorítóan viselkednek.

Milyen furcsa, biztos csak a véletlen műve az egész.

júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
30%

28#


Hova tűntek a tisztességes nők a világból?

júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt tartom problémának, hogy elmesélnek férfiak csalódásukhoz kapcsolódóan történeteket, mint volt is itt rá példa a hozzászólásokban. Gondnak azt vélem, sok az oldalon született általánosító kérdés és válasz a nőkről, a rossz tapasztalatok miatt, hogy mindegyik egyformán undorítóan viselkedik. Pedig vannak még szeretni tudó, hűséges, törődő, tisztességes nők is, akik megbecsülik a párjukat. Nem a pénzért, kecóért, kocsiért, hanem önmagáért. Nő vagyok, engem a vőlegényem csalt meg a barátnőmmel, mégsem pocskondiázom ezért az összes férfit, mert tudom, köztük is vannak érző szívűek, csak nem könnyű egymásratalálni a két nem normális tagjainak.
júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!