Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben miért antipatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben miért antipatikus, hogy kiegyensúlyozott vagyok, nyugodt, könnyű, stresszmentes életem van?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 30 éves.

Kaptam két lakást, autót, és munkát a szüleimtől. Napi 4 órát kell csak dolgoznom, amiért egy nagyon szép fizetést kapok. Nem vagyok aranyásó, a randin a saját részem én fizetem, nem várok el semmit.


Nyilván irigységre adhat okot, nőknél biztos, de meglepődve tapasztalom, hogy a férfiaknál is.


Sok korombeli 30-40 közötti férfi számára vonzóbb egy olyan nő, aki napi 8-10 órát dolgozik egy gyárban/boltban, hogy éppen ki tudja fizetni az albérletét, nincs magára ideje, stresszes, feszült?


júl. 18. 17:02
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

nem töltene el, hogy minden az enyém lehet anyagi téren, nem kéne harcolni semmiért sem



Lehet, hogy téged nem töltene el, de nekem semmi problémám ezzel.

júl. 23. 15:37
 42/47 anonim ***** válasza:
84%
Valahogy engem sosem kérdeztek ki ismerkedéskor az anyagi hátteremről. Elég furcsa lenne, ha megkérdeznék, hogy saját-e a lakás, amiben lakom. Olyan emberekkel nem.állok többet szóba, akik ilyen kérdésejet tesznek föl ismerkedéskor, mert ez nettó bunkóság. Kérdező, hol ismerkedsz ezekkel a suttyókkal? Intelligensebb körökben kéne mozognod.
júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, nem szabadna magadat faggatni hagyni.

Nem lehet, hogy azt akaták feltérképezni, beköltözhetnének-e hozzád, és az nem tetszik nekik, hogy az jött le nekik, hogy NEM?...

Nem vagy te nagyvárosi és ezek az emberek meg vidékiek?...

júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%
Még az is lehet, eleve úgy terveznek, hogy majd ők valamit a "hátad mögött" csinálnának, de így, hogy ennyi kapacitásod van a saját vagyonoddal való gazdálkodásra és a szabad életre, ezt nem tehetik meg, mert te nem fogsz gyárban 12 órázni, amíg ők cincoghatnak, vagy mit tudom én....
júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

43.

Igen, vidékiek. De hogy jön ez ide?

júl. 23. 21:36
 46/47 anonim ***** válasza:

42.: Engem kérdeztek már. Ha valaki túl korán teszi fel ezt, vagy nagyon faggatózik, mekkora a lakásom, kinek a tulajdona, mennyi a jövedelmem, stb., azzal én se folytattam soha.

Többedik randin már előkerülhet ez a téma, ha normális valaki. Főleg a lakáskörülmények, fizetésre nem szokásom rákérdezni.

Ha meg valakinek több lakása, stb., van, akkor azt érdemes sokáig titkolni, mert célpont lehet az aranyásóknak. Férfi aranyásók is vannak.

júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
45: Benne van a hozzászólásban.
júl. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!