Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben miért antipatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben miért antipatikus, hogy kiegyensúlyozott vagyok, nyugodt, könnyű, stresszmentes életem van?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 30 éves.

Kaptam két lakást, autót, és munkát a szüleimtől. Napi 4 órát kell csak dolgoznom, amiért egy nagyon szép fizetést kapok. Nem vagyok aranyásó, a randin a saját részem én fizetem, nem várok el semmit.


Nyilván irigységre adhat okot, nőknél biztos, de meglepődve tapasztalom, hogy a férfiaknál is.


Sok korombeli 30-40 közötti férfi számára vonzóbb egy olyan nő, aki napi 8-10 órát dolgozik egy gyárban/boltban, hogy éppen ki tudja fizetni az albérletét, nincs magára ideje, stresszes, feszült?


júl. 18. 17:02
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
28, ne írj butaságot. Egészséges ember nem azt nézi, a másiknak mije van, hanem szereti. Ritka a két teljesen azonos helyzetű ember.
júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
31%

30-as, na, erről beszéltünk itt többen. Az átlag magyar ember irigy. Te is. Bele akarnád hajszolni, hogy adja fel a kényelmes körülményeit és gürcöljön annyit, mint a magyar átlag, szerinted attól lesz párja. Valójában zavar, hogy más jobban él és le akarod húzni.

Egy normális pár nem fogja ezt nézni. Pl. nekem is alacsony a munkaaktivitásom évek óta és örökség révén többem van, mint a magyar átlagnak és mégis van boldog kapcsolatom. Bennünket nem az érdekel, mennyink van.

Érdekes, hogy a legtöbb irigy magyar nem a milliárdosokra irigy, hanem a szomszédjára, akinek esetleg egy kicsit jobban megy, mint neki. Pl. nem egy panellakása van, hanem kettő, vagy egyedül és egy háromszobás panelben.

júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
72%
Jól van akkor irigy vagyok. Pedig leírtam, hogy nem azt tanácsolom, hogy rossz mukkakörben legyen jóval kevesebb fizetéssel hanem csakhogy kitárulkozzon egy kicsit másképp az életben. Nem muszáj rám hallgatnia. Lehet, hogy még nem jött el az életébe a megfelelő férfi mint írtam a 28-as kommentemben. De ő írta, hogy aki hozzá illene az foglalt/házas. Azért a másik javaslat. Őszintén szólva nagyon unnám az olyan életet, hogy semmiért sem kellene harcolnom, minden monoton lenne. Tudom, hogy mehet ide-oda, megismerhet sok embert, de akkor is furcsa, hogy még a munka is a szülők által van és mégcsak az alap 8 órát sem gürizi le. Egy csomó gazdag, milliomos ember dolgozik, sőt túlórázik. Sőt olyanok is vannak akiket a szülei bedobták a mély vízbe, fel kellett kapaszkodnia magasabb szintre munka terén. És az jó dolog mert nem hullik minden az ölébe egykönnyen. Tudja, hogy milyen sikereket elérni önmaga által. Én nem irigylem egyáltalán, inkább sajnálom, hogy hiába a vagyon, luxus, kényelmes élet mégsem boldog igazán.
júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
31%

Nem, tkp azt mondod, dobja el, amit kapott, a biztosat, azért, hogy 0-ról felépíthesse, csak hogy elmondhassa, hogy saját maga érte el, és az átlag rabszolga magyar szemében legyen valaki, mert ő is vért hugyozott...


Ez nagyon beteg...

júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
46%

33.: Szerinted csak munkával lehet az életet értelmesen kitölteni? Mi az, hogy alap nyolc óra, meg túlórázó milliomosok? Tényleg irigységnek tűnik ez.

Aki keveset dolgozik, az pl. olvashat, művelődhet, utazhat, épp a minőségi életre több ideje marad. Én se unatkozom soha. A véleményem az, hogy csak az unatkozik, aki üres ember, nem tudja értelmesen eltölteni az idejét. Ezeknek kell egy külső szervező, aki kitölti az idejüket. Pl. a főnök hajtja a munkában.

Másrészt aki nem gürcöl sokat, az egészségesebb maradhat, mert eleget alszik, kevesebbet stresszel.

Én azt látom, a szegényebbek és a jómódúak egyaránt társat találnak előbb-utóbb. Nem ez lesz az akadály, ha nem sikerül a kérdezőnek.

júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Sok önbizalmam van, magas az önbecsülésem (házas férfiak ezért sem jöhetnek szóba) illetve boldog is vagyok.


Nem monoton az életem. Hol említettem ilyet?


És nem, nem szeretnék elmenni 8 órában gürizni aprópénzért, más alkalmazottjaként, hogy aztán neki termeljek profitot. Akkor inkább családon belül termelem a profitot :)


Az ember párkapcsolat nélkül is lehet boldog, én is az vagyok.

Csupán tudom lehetnék még ennél is boldogabb (egy jó párkapcsolatban).

júl. 23. 14:14
 37/47 anonim ***** válasza:
72%

Akkor micsoda lesz az akadály, hogy nem fog összejönni? A férfiak akikkel ismerkedne, vagy ő maga? Egy jó munkahely amely feltölt, szeretsz oda járni mégha akad is probléma mint minden más területen az életben nem kell, hogy stresszt, betegséget okozzon. Egyáltalán nem írtam, hogy az égvilágon semmit se csinál csak henyél, hanem azt, hogy nem töltene el, hogy minden az enyém lehet anyagi téren, nem kéne harcolni semmiért sem. Nem tudnám úgy elképzelni az életem. Attól még nem vagyok irigy és nem akarom letaszítani a szegénységbe. Erősen túlzás. De rendben van, úgy látom, hogy kár tovább cseverészni mert úgyis ha valaki leírja, vagy leírta a véleményét csakis irigy lehet a kérdezőre.

Várjon akkor a hercegre a fehér lovon, vagy ismerkedjen külföldi férfiakkal. Szerintem jó ötlet. Ne ismerkedjen tőle alacsonyabb szinten lévő férfiakkal mert akkor kizárólag elutasítanák irigység okán.

júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jönnek ide a külföldiek? Milyen alternatív valóságban élsz, ha szerinted külföldön mindenki gazdag?
júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
29%
37.: Te projektász. Azt gondolod, hogy aki "alacsonyabb szinten van", amit gondolom, az anyagiakra értesz, csak irigy lehet egy ismerkedéskor. Te magadból indulsz ki. Amúgy se szimpatikus, ha valaki vagyon, jövedelem mentén ismerkedik.
júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
72%
Miért raksz hülyeségeket ahhoz amit írtam? Atyám szörnyű vagy. Logikus, hogy mindenhol a világon vannak gazdagok, vagy olyan életvitelt folytató férfiak mint a kérdező. Nem írtam, hogy külföldön mindenki gazdag. Nem tudsz értelmezni mondatokat, vagy direkt provokálni akarsz? Csak megemlítem, hogy inkább nevetséges a szituáció. Az ő döntése, hogy mit csinál, egyértelműen tanácsokat írtam. De nem erőszakolhatom rá az én látásmódom. Nem is akarom. Ismerkedjen tovább ha akar, ha meg nem akar akkor legyen elégedett egyedül és majd lehet akad neki férfi akivel boldogabb lehet.
júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!