Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben miért antipatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben miért antipatikus, hogy kiegyensúlyozott vagyok, nyugodt, könnyű, stresszmentes életem van?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 30 éves.

Kaptam két lakást, autót, és munkát a szüleimtől. Napi 4 órát kell csak dolgoznom, amiért egy nagyon szép fizetést kapok. Nem vagyok aranyásó, a randin a saját részem én fizetem, nem várok el semmit.


Nyilván irigységre adhat okot, nőknél biztos, de meglepődve tapasztalom, hogy a férfiaknál is.


Sok korombeli 30-40 közötti férfi számára vonzóbb egy olyan nő, aki napi 8-10 órát dolgozik egy gyárban/boltban, hogy éppen ki tudja fizetni az albérletét, nincs magára ideje, stresszes, feszült?


júl. 18. 17:02
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
63%
Mert mindenki vért és epét hány attól, ha valakit a szülei három centivel jobb pozícióból indították el az életben, mint őt. Irígység.
júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%
Olyat keress, aki olyan, mint te.
júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
74%
A férfiak egóját sérted vele. Azt hiszik nem tudnak majd olyat mutatni neked, amiért felnéznél rájuk. Esetleg hogy a sok családi segítség miatt túl könnyű az életed, unatkozol, lusta vagy stb... Az én párom kifejezetten sokszor megemlíti, hogy mennyire büszke rám mindenért amit csinálok egész nap. Nem is érti, hogy van mindenre időm és ennyi energiám, mégis mosolyogva boldogan vágok neki minden napnak. Értékeli, hogy sokat dolgozok és ennek ellenére is tudok lelkes lenni. Sokaknak fontos az egzisztencia, de talán még fontosabb, hogy látják mivel érted el, mennyit tettél érte.
júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy van egy stílusod ami miatt ilyenek? Leírásodbòl nekem ez jön le. Én nő vagyok, nem élek nagyon jòl, van egy hiteles házunk a férjemmel. Gürizünk rengeteget, hogy fizetni tudjuk, amint a soraidat olvastam mégsem lettem irigy. 😃 ne általánosíts, nem te vagy a világ közepe.
júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
42%
Én sem lettem irigy. Halálra unnám magam ilyen körülmények között és semmi okot nem éreznék rá, hogy büszke legyek magamra. Valószínüleg a férfiak sem látják úgy, hogy lenne okuk elbüszkélkedni vele: igen, ez az én nőm...
júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
64%
Semmit nem látok a kérdező sorai között, ami arra utalna, hogy irigységet akarna kelteni bárkiben. Annyit ír, hogy adhat okot rá, ami egy tény, hogy sok az irigy ember, attól még, mert itt pár válaszoló nem az.
júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
70%
A szüleim után csak adósságot örököltem, még egy bringát sem kaptam soha. Mindenem amim van kizárólag magamnak köszönhetem, vért izzadva teremtettem meg ugyanazt ami neked van. Nem jönnék össze olyannal, akinek minden az ölébe hullott. Én csak kultúrális különbségnek nevezem, de te hívhatod irigységnek is.
júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
31%
Magyar mentalitás megmutatkozik… miattatok tartunk itt, ahol. Örültök, ha vért kell izzadni😂
júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
52%
Figy' a kisebb arc az mindig hasznos az ismerkedésnél, az emberi kapcsolatok kialakításánál. Normális ember, normál ismerkedés során a másik személyiségére kíváncsi (miután a külső tulajdonságai alapján megakadt rajta a szeme) nem pedig a vagyoni helyzetére.
júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

ma 17:07

Ez a lehetetlen. Ha van is ilyen, kölcsönösen szimpatikusak is vagyunk egymásnak, korban is illik hozzám, akkor Ő már vagy foglalt vagy homoszexuális.


ma 17:14

Nem, nincs ilyen stílusom. Nem kérkedek vele, tudom hogy nincs mire. Elnézést, ha félreérthetően fogalmaztam. Nem is mondanám el ezeket, de hamar kiderül.

júl. 18. 19:40
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!