Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben miért antipatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben miért antipatikus, hogy kiegyensúlyozott vagyok, nyugodt, könnyű, stresszmentes életem van?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 30 éves.

Kaptam két lakást, autót, és munkát a szüleimtől. Napi 4 órát kell csak dolgoznom, amiért egy nagyon szép fizetést kapok. Nem vagyok aranyásó, a randin a saját részem én fizetem, nem várok el semmit.


Nyilván irigységre adhat okot, nőknél biztos, de meglepődve tapasztalom, hogy a férfiaknál is.


Sok korombeli 30-40 közötti férfi számára vonzóbb egy olyan nő, aki napi 8-10 órát dolgozik egy gyárban/boltban, hogy éppen ki tudja fizetni az albérletét, nincs magára ideje, stresszes, feszült?


júl. 18. 17:02
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
83%

Olyan helyeken ismerkedj, ahol ráérő emberek vannak.

Úgy ráérő, hogy az életstílusuk megengedi.. pl. tanfolyam, üdülés...


Hol ismerkedsz?

Fontos az azonos társadalmi réteg.

Majd meglátod!

júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy van felvétel a szüleid cégébe?:)

4 órás munkát keresek, ami nagyon jól fizet!:)

júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
83%

"Sok korombeli 30-40 közötti férfi számára vonzóbb egy olyan nő, aki"

Még szerencse, hogy neked csak egyvalakit kell!:) Így aztán mindegy a statisztika.

júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
79%
Válassz egy szintén "kényelmes életűt." A jó kapcsolati dinamika alapja ha hasonló életvitelű, felfogású a társunk.
júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
66%
Az okozhat problémát, hogy a férfi úgy érzi, nem tud neked semmi olyat adni, amire szükséged lenne, ill. az is frusztráló lehet, hogy ő még esetleg az első lakására gyűjt, egész nap dolgozik, neked meg minden megvan, és igazából gürizni se kell semmit.
júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
65%

7

Heheeh, amikor valaki hosszú "ú"-val írja azt, hogy kulturális...


Nos lehet, hogy tényleg kulturális különbség van közted és a jó családból származó emberek közt.

júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
51%
Hát, nekem akárhány ismerkedésem volt, legyen az baráti vagy romantikus, ennyire részletezve ezek sose voltak az elején. A munka hamar szóba kerül, az természetes, hiszen jelentős részt lefoglal az ember életéből, és érdekes is, ki mit csinál, de hogy merül fel pl. az elején, hogy honnan van kocsid, lakásod? Nem lehet, hogy te tolod nagyon, és hangsúlyozod ki, hogy úgymond könnyű életed van, és a szüleidtől kaptál mindent? Mert ha igen, ezen lehetne változtatni. De akár azt is el tudom képzelni, hogy ez a te fejedben van, hogy irigyek, és valójában más miatt offolnak. Egyáltalán mi történik pl. randik után/randin, miből gondolod az irigységet? Mert semmi konkrétat nem írtál. Nem mondom, a 15-ös sem ír hülyeséget, de ennyiből tényleg nem lehet megmondani, és lehet kb. bármi.
júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

A munka szóba kerül az elején.

Irodai adminisztráció. Majd a beosztásom is, mert én találkozni déltôl késô estig ráérek, rajtam nem múlik az idôpont. Itt elobb-utóbb hozzá kell tegyem, hogy családi vállalkozás, mert különben nettó hazugságnak tûnne, hogy délig dolgozom közben (viszonylag új) autóm van, egyedul élek.. a helyszínt is meg kell mondjam, ismert környék. Hiaba mondom csak a kerületet, "ismerem, oda jartam edzôterembe, ott a környéken laksz vagy merrefele?" Majd jönnek a kérdések (albérlet-e, sajat itt(??) mióta laksz Budapesten, stb.) utóbbiak már az elsô személyes találkozó során.

júl. 19. 12:38
 19/47 A kérdező kommentje:
Persze tudnék mást mondani: 5-ig dolgozom, albérlet, autó lízing stb. de az hazugság lenne és késôbb magyarázzam ki, hogy rosszul mondtam? Ez rosszabb szerintem.
júl. 19. 12:41
 20/47 anonim ***** válasza:
57%

"Az okozhat problémát, hogy a férfi úgy érzi, nem tud neked semmi olyat adni, amire szükséged lenne,"

Szerinted egy fiúval ha ismerkedik egy lány, mit szeretne kapni, ami neki nincs?

júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!