Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 közötti, nagymellű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti, nagymellű, tanult nők! Milyen igényetek van a férfival kapcsolatban akit kerestek? Hogy nézzen ki? Mi legyen a nettójával? Belsőre? Tanultságilag? Meséljetek!

Figyelt kérdés

júl. 15. 15:07
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
49%

36 vagyok, ezzel semmi baj nincsen! Én sem vagyok vezető alkat, azért váltok, mert olyan alkalmazott akarok lenni, akinek nem kell ennyit dolgoznia nagyon keves penzert (nálunk egy tanársegéd jóval kevesebbet keres mint egy bármilyen tanar, a modellváltás óta minden egyetem maga dönti el, mennyi fizetést tud adni. A legutóbbi álláshirdetésre senki se jelentkezett, annyira kevés ez a pénz.)


Aztan ki tudja; mi lesz ha az új helyemen feljebb lépek a ranglétrán. Én is max. 2x nyaralok egy évben plusz a családom balatoni, elég ennyi élmény.

júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Meg a nagy ház se boldogító amúgy.. rohadt sok vele a munka meg drága fenntartani. Élhető legyen, aztán huszonevesen elég egy kétszobás panel mert minek több. Gyerekkel ez nyilván már nem kényelmes.
júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!