Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik 35-40 közötti férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 35-40 közötti férfiak és online próbálnak ismerkedni, mi a sikerrátátok? Visszaír egyáltalán valaki? Már mindegyiken voltam kb., és nulla siker.

Figyelt kérdés

júl. 8. 06:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem ír vissza.
júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1-es nekem is ez van, oké hogy beírok pár szűrőt ( fb dating ): távolság, életkor, magasság, és végzettség tehát nyilván nem azt írom hogy 18-70-ig nő, 500 km-en belül, de akkor is.


Akik találatok kijönnek, SENKI nem ír vissza. Nagyjából 1 havonta van egy "match" és az se reagál.


Mi értelme van ennek így?


Régen a randivonalon még itt-ott visszaírtak de már az se volt fenékig tejfel pedig évekig fizettem a tagdíjat.

júl. 8. 07:07
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Egy ideje mar nem kell online keresnem, de anno evente siman osszejott 3-4 partner. Azota megvannak a fixek, nem kell keresnem.
júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Volt erről egy tanulmány, és az online társkeresőkön nagyjából a felső 10-15%-ra ugrik rá a többség.

Egyértelmű, hogy a külső dönt, ezen nincs mit szépíteni. Nyilván ha kiraknál egy Szoboszlais stílusú képet, akkor lenne bőven jelentkező.


Onlineból ne vonj le semmit kérdező, járj el rendezvényekre és ott beszélgess. Vannak kifejezetten ilyen ismerkedős programok, ilyenekre járnak azok, akiknek nem jött be az online, egész más réteggel fogsz találkozni, és normálisabbak is sok esetben.

júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Már egy ideje elengedtem az online ismerkedést, pedig szerintem nem nézek ki szarul.

36f

júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4-es voltam ilyen ismerkedősön is hát elég vegyes azért. Elég sok az online fejjel gondolkodó nő ott is, és kb. csak erről tudnak beszélni hogy "online milyen nehéz". Hát szerintem kb. lehetetlen, pláne férfi oldalról.


Valóban maradnak a rendezvények, bár ahogy mondtam elég sérült lelkületű emberek vannak már ezeken sajnos. A normálisak már elkeltek.

júl. 8. 07:33
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
#4 Ilyen ismerkedős programokat hol lehet talàlni? Debreceni vagyok.
júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

5-ös és hol ismerkedsz helyette? Mikor leszel 37 éves?


7-es: hát leginkább bp-en vannak ilyenek de a havervagy biztos szervez debrecenben. Sőt, ha beírod hogy rapid randi Debrecen a facebookon vagy a google-ban akkor biztos vagyok benne hogy ott is van ilyesmi :). Budapesten kb. 5-6 szervezésben vannak már ilyenek, ha nem több, kb. heti szinten.


38F incel

júl. 8. 07:41
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem kb mindenki visszaír, de én lazát keresek és elég jó testem van, mert edzek, félmeztelen fotó, és a "bemutatkozó szövegem" is egy pozitív, értelmes mentalitást tükröz emellett. Az érdekessége a dolognak az, hogy így könnyebben találtam komoly kapcsolatot, mintha direktbe azt kerestem volna, mert a lazák alkalmanként átmennek komolyba, amire alapvetően nyitott vagyok.
júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9-es és hány éves vagy mert elég kamu amit írsz?
júl. 8. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!