Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes ismerkedni férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni férfiként 20-30 közötti nőkkel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég sokáig párkapcsolatban voltam és 5 éve mintha még máshogy mentek volna a dolgok. Elkezdtem párt keresni, mondván majdcsak összefutok valakivel személyesen vagy az interneten keresztül valamilyen társkereső formájában. Hát nagyobbat nem is tévedhettem volna!


Ami az internetes társkeresőket illeti két kategória van. Vannak az olyan platformok ahol bányarémek vannak és vannak az olyan platformok / appok, ahol brutális a verseny a férfiak között még a legközépszerűbb kinézetű lány kegyeiért is. Avagy a 5/10 -es csaj meg se nézi jobban a 8/10-es pasikat mivel neki 10/10-es kell.


Élőben sem jobb a helyzet... Kutyasétáltatás és úszás közben is keresem a lányokat de semmi. Csak férfiakat, időseket meg gyerekeket látok. Budapest egyik külső kerületében lakom pedig. Ezt így hogy?! Hova jár az összes nő? Konditerembe vagy táncórára?


Az egyetlen hely, ahol folyamatosan látok 20-30 közötti nőket az a tömegközlekedés. Ehhez viszont én túlságos introvertált vagyok. Egyrészt én sem szeretem amikor egy random idegen odajön hozzám a villamoson, másrészt nincs kedvem 40 ember előtt porrá égni a szégyenben ha nem jön össze a dolog. Valaki tudna adni tanácsot, hogy hol lenne érdemes párt keresni huszonéves férfiként és milyen módszerrel? Nagyon megköszönném!



máj. 27. 20:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit még mindenképpen szeretnék megjegyezni, hogy nem tartom magamat csúnyának, egészségesen táplálkozom, nem vagyok elhízva, ápolt vagyok.
máj. 27. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Igazándiból mindenhol. Meg kell teremteni, és meg kell ragadni a lehetőségeket. Ez van... nincs bevált recept.
máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Kb már sehol
máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy 5 éve kerestem aktívan párt, akkor még 4-5 randi összejött 2 hónap leforgása alatt. Jelenleg még csak matchem sincs, pedig normálisabb képeim vannak, mint akkor.


Meg azóta szerintem még agresszívebb piaci politikát folytatnak ezek a randiappok is, most már ilyen 20 likenal kifujtak/nap, én meg huszonezreket ilyenekert nem fogok fizetni.


Élőben meg én is alig látok normális nőket akikhez oda akarnék menni.


Fura ez.

máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én belső kerületben lakom,itt rengeteg csaj van szerencsére😀
máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mi az a szitu amikor oda tudnék menni valakihez?
máj. 28. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne keresd és jönni fog, akkor amikor nem is számítasz rá! Lehet, hogy munkahelyen, vagy egy baráti társaság/összejövetel által ismered meg, vagy 100 más opció is lehet. Ez a kétségbeesett keresgélés nagyon ritkán válik be, max találsz egy középszerűt, vagy kihasználnak….úgyhogy én várnék, de nyitva tartanám a szemem, foglalkoznék magammal.
jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!