Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 közötti, nagymellű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti, nagymellű, tanult nők! Milyen igényetek van a férfival kapcsolatban akit kerestek? Hogy nézzen ki? Mi legyen a nettójával? Belsőre? Tanultságilag? Meséljetek!

Figyelt kérdés

júl. 15. 15:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
92%

Nem házasodtam meg, ha erre gondolsz. Lett volna rá lehetőségem, de az a kapcsolat nem állt készen rá sok év után sem. Mostanra lehetne gyerek, házasság, csak épp boldogság nem.

Szerintem az, hogy ne legyek "vén lány" közel sem olyan fontos, mint, hogy boldogan teljenek a napjaim. Szerencsére már nem az a világ van, ahol megszól a falu, ha pártában maradok.

júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, ez a vénlányozás... nem a '80-as években vagyunk Bivalybasznádon...
júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
92%

Akit én keresek, az legyen 23-25 év közötti, nagyfarkú, tőlem legfeljebb 200 m-re lakó, legalább havi hárommilliós fizetésű rezidens orvos.


Marika, 35 éves, sportos, betanított irodai fénymásoló szűz

júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, veletek is az van, hogy annyira vágjátok már az itteni fetisisztákat, hogy ha jön új üzenet, akkor felhasználónévről megmondjátok, hogy 'na, ez meglátta a mell szót, eldurrant, és mindenkire ráírt'? 😆


Mert velem ez van.

júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan azok az igényeink mint a 35 fölötti kismellű nőknek. Nem a mellméretünktől es a korunktól függ az igényünk. 27 nagymellű lány.
júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

15-ös kifelejtetted, hogy látni akarod az anyja halotti bizonyítványát is, nehogy már egy vén tyúk keresztbe tegyen a boldogságodnak.

A lakás mellé ez is "jár".

júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
78%

37# nem kell. A tulajdoni lapról kiderül minden. Nem szemle kell, hanem teljes.

Ne szólj bele, ha nem értesz a párkeresési kritériumok megfelelő megállapításához!

júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, még egy taplógomba képű, sajnos férfinak számító egyed, akinek csak az számít nőnek, aki 20 és 40 között van, nagy a csöcse és még egyetemet is végzett, a többi meg is rohadhat. Remelem, téged is úgy vesznek emberszámba, de várj, valószínű, mert ha nőd lenne és boldog lennél, akkor nem ide írogatnál. Te varjú arcú mezei pocok, te...
júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
70%
28-as én egyetértek veled. Ha nekem is van lakásom, akkor neki is legyen, legyen már annyink hogy a ket lakás eladásával gyermeinket családi házban neveljük. Utáltam lakótársakkal lakni panelben, 1 fürdő, 1 wc nem komfortos se reggel, se este....
júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
86%
#29 azért ne túlozz. A kérdező egyednek már a 30 felettiek sem számítanak nőnek, annak ellenére, hogy ő közel 40. A diploma sem mindegy neki, orvos legyen a nagycsöcsű fiatal nő, és tartsa el kérdezőnket. 😁
júl. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!