Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 közötti, nagymellű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti, nagymellű, tanult nők! Milyen igényetek van a férfival kapcsolatban akit kerestek? Hogy nézzen ki? Mi legyen a nettójával? Belsőre? Tanultságilag? Meséljetek!

Figyelt kérdés

júl. 15. 15:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
Sokat elmond, hogy neked ez az igényed.
júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
74%

Alap:

Naprakészen ápolt ő és a környezete, otthona.

Művelt.

Intelligens.

Szeresse a komolyzenét is.

Normális, egészséges értékrendű.

Ne legyen divatmajom.

Legyen humora!


Innen el lehet indulni.

júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
2-es van kedved ismerkedni?
júl. 15. 15:12
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Mi köze a mellméretnek a tanultsághoz?
júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
67%

Férjnél vagyok. 3 fiunk van. Az ikrek 5 évesek, a kicsi 2.

( Leveleket törlök, tiltok. ) 🙂

júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
5-ös akkor mi a túrónak irogatsz ide? troll....
júl. 15. 15:17
 7/42 anonim ***** válasza:
90%

6

Az megvan, hogy ez nem az ismerkedés topic?

júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
58%
Legfeljebb 35 éves, maximum 180 cm, értelmes képzettséggel, munkával rendelkezik, nem fontos a diploma, egy klassz szakma is teljesen rendben van, ne valami betanított munkás vagy irodai ügyintéző legyen. Kulturális beállítottságú, aki sokat olvas, művelt, rendszeresen jár színházba, komolyzenei hangversenyre, operába. Plusz, ha maga is játszik valami hangszeren. Legyen ápolt, ízlésesen öltözködő, igényes, a borosta és a tetoválás előny. Ne legyen vallásos, ne politizáljon, és ne legyen egy hímsoviniszta, egybites, szexista barom, aki a mellbőségemre gerjed.
júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
26%

Mindent. IS!!!



És ezen felül még valamit, mert ez így önmagában igen kevés!

júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
70%

Legyen érdeklődése a világ felé, ne minimálbért keressen gyártosoron ha lehet, és lehetőleg ne legyen tanár, mint én. Nekem sok lenne még otthon is erről témázni, jobban szeretem, ha a szerelmi életünk és kapcsolódásunk bármi másról szól, vagy egy olyan munkáról amiről nekem más, újdonság, érdekesség hallani és tágítaná a világképem. Épp ez a baj, én egy nyitott személyiségnek tartom magam, a mindennapokról szóló semmittelen csevegések nem elégítenek ki, ilyen barátaim nincsenek is, akiknek csak ez az igénye velem szemben. Fontos az intellektus és ebben a közös érdeklődés, nevező. Engem a politika is érdekel bizonyos szinten.


Kellő intellektus hiányában én unatkozom is és úgy érzem lejjebb kell adjak magamból. Hasonlóképpen szeretek rendezvenyekre, színházba járni. Nem vagyok vallásos.


Nekem van lakásom, örököltem, szóval ilyesmit, meg ezzel járó egzisztenciát nem várok el a másiktól. Cserébe toleranciát azzal kapcsolatban hogy soha életemben nem szeretnék autót vezetni, sajnos számomra ez túl félelmetes.

júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!