Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 közötti, nagymellű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti, nagymellű, tanult nők! Milyen igényetek van a férfival kapcsolatban akit kerestek? Hogy nézzen ki? Mi legyen a nettójával? Belsőre? Tanultságilag? Meséljetek!

Figyelt kérdés

júl. 15. 15:07
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
70%
Ne legyen irodai munkás.
júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem keresek férfit, van párom és pont az ideálom: magas, szálkásan izmos, sportos, dűs, szőke hajú, gyönyörű kék szemű. Diplomás, van elég ambíciója a fejlődésre, megértő, romantikus, lehet vele közös programokat szervezni, nem otthon ülünk, kulturális, sport rendezvények, kirándulás, nyaralás, ilyesmi. Ateista és inkább liberális gondokodású, mint én. Anyagiakban egy szinten vagyunk, hasonlóan keresünk 600+ nettó.
júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
94%

30 éves szép arcú, nagymellű, két diplomás nő vagyok. Nem fogok hazudni, válogathatok bőven, a 18 évesektől 70ig mindenki tapad és ez tinikorom óta van így.


Pár hónapja ért véget a kapcsolatom.


Ami az igényem: Max 33 éves, dúshajú, ápolt, minimum 185 cm magas, diplomás férfi. Nettó kereset nem érdekel, annyi pénze legyen,mint nekem és tudjunk együtt utazni és étterembe, programokra járni, lehetőleg neki is legyen lakása. Ne legyen bunkó, kicsinyes, származzon normális családból és legyen normális értékrendje.

júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom, megint 38F incel vagy... előre megmondom, én veled nem szeretnék ismerkedni, még akkor sem, ha esetleg az alapokat teljesíted, mert személyiségre visszataszító vagy.


De a kérdésre válaszolva:

- nettó nekem mindegy, amíg el tudja magát tartani, nem máson piócáskodik és kellően gyakori kultúrprogramra, ill évi 1-2 utazásra, étteremre hajlandó fizetni a saját részét

- nem gond, ha nem lakik egyedül, de akkor legyen annyira önálló, hogy intézze el, hogy áthívjon úgy, hogy üres a lakás (pl. lakótársat elküldi moziba), ne nálam élősködjön, ne hozzám jöjjön fel mindig az ismerkedés során... és ha hozzám jön, ne várja el, hogy folyamatosan én vendégeljem meg, hozzon néha ételt, italt, nasit

- külső: nekem tetsszen... elég szubjektív, de nincs is behatárolt ízlésem... öltözködjön stílusosan, ne ilyen "kikaptam a szekrényből, ami kényelmes / nagypapa style / minden cuccom gimnazista korom óta megvan, mert lusta vagyok vásárolni" szerelései legyenek; alkalomra fel tud öltözni rendesen; haj, arcszőrzet igényesen karban van tartva; testalkat nem ropi vézna / szumóbirkózó / amorf módon túlgyúrt; ne legyenek sufnituning tetkói, ne legyenek 72-es betűméretű logós ruhái, ne legyen fültágítója

- legyen határozott, de ne bunkó; legyen férfias kiállása, tudjon kiállni az érdekeiért; legyen illemtudó és kulturált; legyen hűséges és figyelmes; legyen nyitott, okos, művelt, tájékozott; legyen pár közös érdeklődési körünk

- lehetőleg ne legyen vallásos, ne legyen radikális semelyik irányba ; politikailag; ne legyen konzervatív politikailag; ne legyen homofób és rasszista, sem hímsoviniszta

júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy hülye felfogás, hogy "csak a nagymelllű nők jönnek be a pasiknak". Mi nem vagyunk csajok, hogy csak a magasságra megyünk, illetve egy átlagos pasi már annak örül, ha egy csaj szóba áll vele.
júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít nagy mellnek? Csak kíváncsiságból. Az elvárásaim nem a mellemmel nőttek, ha ez így függne össze :D bár szerintem mindkettő "megfelelő méretű".
júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
7%

17: "Az elvárásaim nem a mellemmel nőttek"


És van pasid aki ezeknek az elvárásoknak megfelel, vagy még mindig "keresed az igazit"? :DDDDDDDDDD

júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
79%
18 nem keresek senkit jelenleg. Sok minden van az életemben ami kitölti a napjaimat, a barátaimra is sokszor figyelnem kell, hogy időt szakítsak. Nem férne bele egy kapcsolat. De nem aggódok, hogy találok-e majd megfelelőt :) ha én megtudtam ugrani a szintet, akkor gondolom sokan mások is (a környezetemben is ezt tapasztalom) Mostanában sokat gondolkodom a kapcsolatokról, lassan ideje nyitnom kicsit, de még jól érzem magam így egyedül is. 1-2 éven belül szeretnék majd találni valakit, nem sietek sehova.
júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
10%
19: tehát vénlány vagy.
júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
96%
20, 2024 van, nem kell otthonra farok, hogy valakik legyünk. Túl sok volt a manoszféra.
júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!