Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért vagyok láthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért vagyok láthatatlan a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Olyan rossz,hogy kb.még soha senki nem figyelt fel rám úgy igazából.Nem vagyok szép ez tény,de annyira azért szerintem csúnya se,hogy ez indokolt legyen.Átlagos vagyok,nagy az orrom és vékony a szám,nem szimmetrikus az arcom,de nem csúnya és ápolt is vagyok.A testalkatom is átlagos,kicsit olyan skinny fát,nem vagyok kövér,de nincs különösebben jó alakom.Szoval tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy topmodell,de annyira azért nem gondolnám vészesnek a helyzetet,hogy kb.soha senki ne akarjon megismerni:-( Mégis mintha láthatatlan lennék.Rám se néznek, egy kezemen össze tudnám számolni hogy hányan szólítottak le egész életemben csak úgy.Milyen egy kezemen..kb.két ilyen eset volt.Nem vagyok egy nagy Dumas társasági lány de sokat mozgok emberek közt és társaságban.Mi lehet a baj?Lehet hogy csak én látom magam átlagosnak,de full ronda lennék?De képeken még van hogy egész szépnek is látom magam néha.Nalam sokkal előnytelenebb nőknek is van párjuk.Hol lehet a baj? :-(
máj. 3. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 Martin doctor válasza:
67%

Nos,

Olvasva a beszélgetéseket egy két férfi társam nagyon jókat ír , látom le is pontozták őket de nem mindenkinek tetszik az igazság.


Vannak dolgok amik a nőknek könnyebb , meg van ami a férfiaknak a párkeresés nem tartozik az utóbbiak közé persze gondolok itt a férfiakra.


Egy férfi szétszórja a magokat magyarul kevésbé válogatósabb mennyiségre megy nem pedig minőségre. (mára aki tudja persze)

Erre majd később kitérek.

A nők nem szórnak szét semmilyen magot lényegtelen hogy fogamzásgátlón vagy az a biológiai szükségleteidet nem fogja felülírni.

Mert genetikailag nem arra vagy

kódolva hogy kefélj fűvel fával.

Kilenc hónap alatt csak egy “tojást”tudsz kikelteni.

Ezért a nőknek másabb a párzási stratégiája

Azaz hipergám -> lásd (hypergamy)

A nő megpróbálja a lehető legjobb faszira rátenni a kis mancsát karmát akire csak tudja.

Hogy az utódok minél jobb géneket vigyenek tovább ezért fontos a külső a státusz a pénz mennyire határozott karizmatikus ambiciózus stb.

A pénz azért fontos mert a családot el kell tartani , ha a gyerek megbetegszik pénz iskola pénz ruha pénz etetni pénz stb.

Ezért a nőnek fontos a státusz viszont egy férfinak lényegtelen párkeresési szempontból hogy milyen karriert töltesz be.

Magyarul konklúzió a nő sokkal de sokkal válogatósabb mint egy férfi a minőségre megy nem pedig a mennyiségre ,ezért a nők a szintükön lévő Palikat észre sem veszik mindig egy két szinttel jobb kellene nekik.

Nos te is pontosan ezt tapasztalod ami teljesen normális viszont most már jobban megérted hogy ez miért van.

Na most visszatérve hogy kinek könnyebb , hát hölgyeim az én kolléganőim Átlagosak és vagy átlagon aluliak , de mindig azzal hencegnek felmennek Timderre és egy hét alatt több 100 találatuk van.


És azt kell hogy mondjam hogy igenis a nőnek könnyebb mert egy 19-20 éves nő semmit nem ért el az életben .Csak szimplán bele született egy csinos női testbe és konkrétan csak megjelennie kell léteznie kell és már azért is kinyalják a seggét.

Most nem azért mert hatalmas elvárásaim vannak de láttál már olyan 19-20 éves férfit akiért megbolondulnak a nők?

Drasztikusan kevés ,van egy két magas jóképű kisportolt srác de a külsejükön kívül ők se tudnak semmi mást felmutatni ezért kapnak valami puncit de a nők hamar megunják őket.

Persze mivel minden harmadik negyedik nő fogamzásgátlón van ezért a pillanat hevében jó bulinak tűnik ezért összefekszik vele.

Sokszor innentől kezdve némelyik lánynak már ez az új mérce.

Nos hiába írjátok azt hogy én hogy némelyik fickós csinos lányokkal szeretne beszélgetni. Az a baj hogy csak beszélgetés így jut el találkozó nincs és a barátzónába kötnek ki.

A férfiakat arcon csapja a valóság mert nem kapják meg amit akarnak.

Viszont egy 10-ből 10-es Pali ha nagyon tele van simán le puffant egy 7/10-es csajt.

Ez visszafelé addig meg nem történik amíg egy férfi kimagaslóan nagy teljesítmény nem ér el az emberi törekvés bármelyik területén.

Nem látok 19 - 21 éves férfiakat hogy gazdag Sugár Mamik tartják el őket , egy Yacht-on.

Viszont fordítva annál inkább.

A mai húspiac globalizálódó ott minden második kis picsának van instagramja egy isten háta mögötti falu ból az aranyos kedves kislánynak aki a 80-as évekbe szomszéd néni kislánya volt most már egy ilyen hölgynek van több százezer instagram követője be van hashtag elve és a világ minden pontjánról gazdag sikeres férfiakat atléták hírességek repperek próbálják le pumpálni.

Ezért van rohadt nehéz dolga egy férfinak.

Egy nő mindig is kiválasztotta a legjobbat de maximum egy fél tucat tucat férfiból most ahogy bejöttek a társkeresők meg a social média ezt tovább rontotta a férfiak helyzetét, könnyítette a nők helyzetét persze csak rövid távon mert előbb utóbb ezek a férfiak nem fognak gyűrűt húzni az ujjadra csak ígérnek fűt fát, sajnos … 😕

Egy férfi legyen akármilyen dekoratív/tökéletes nem tud felregisztrálni OF-re és több tízezer dollárokat Összegereblyézni kb. nulla tehetséggel minimális munkával.

A mai modern férfinak sokkal de sokkal nehezebb dolga van mint valaha A tradicionális társaival szemben ,sokkal fontosabb a külseje a pénze mint az emberi történelem ben bármikor.

Még egy pontra kitérnek azt mondtad hogy nem vagy nagy dumás csaj.

Nos a férfi abba szerepel amit lát a nőnek abba amit hal nem neked te dumásnak lenni ez a férfi dolga🙂.

Gondolom duma alatt nem azt gondolod hogy mézes Mázas, minden második szava hazugság ,hanem határozott karizmatikus artikulált vannak céljai vágyai ambíciói értelmesen ki tudja fejezni magát misztérikus is egyben nem egy unalmas fickó.

Órákig tudnék erről beszélni de egy átlagos alul iskolázott nő kisétál az utcára bármelyik ország bármelyik városba , perceken belül talál magának szexuális partnert.

Na ugyanezt csináld meg átlagos férfival aki aluliskolázott…

Még egy jó kiállású fickónak sincs annyi találat a Tinderen vagy bármelyik ehhez hasonló APP-on mint egy átlagos nőnek.

Egy férfinak a belét ki kell hajtania az emberi törekvés minden területén fizikailag anyagilag szellemileg stb, Hogy ugyanazt a bőség szintet elérje mint egy nő .

Ugyan azt a “luxust” érezze mint egy nő aki 19-21 évesen aki semmit nem ért el és úgy válogat a Palik közül ahogy kénye kedve tartja.

Magyarán a legtöbb nő beleszülettek a cukros boltba és kétpofára habzsolja Zabálj a cukrot ,egy férfinak foggal körömmel el kell kúszni a cukros boltig hogy ugyanezt megtehesse.

Nem véletlen a mondás a férfi az olyan mint a jó bor idő kell hozzá a nőnek meg olyan mint a tej hamar megromlik.

Sőt itt egy másik az a kulcs ami sok zárat kinyit az egy jó kulcs nyilván a folytatást ismeritek…

Ez is pont azért van mert baromi nehéz férfiként sok csinos lányt magad köré parancsolni.

Rengeteg barátzónán visszautasítás on kell keresztül menned férfi válnod / érned az emberi törekvés minden területén.

Viszont nőként tele zacskós kihelyezett férfiakkal körbe gyűjteni magad és barátzónába tuszkolni őket nem egy nagy tehetség bárki képes rá.

Ezért nyilván az az ár amit nagyon sok kulcs kinyit az egy baromi szar zár..🤷

Széttenni a túlélőcsomagot sikeres fickóknak nem egy nagy tehetség.

Csak egy kis gyomor kell hozzá.

Nyilván a nőknek is megvan a mumusa a f@ck- Boy aki tehetségtelen szélhámos stb.

Nyilván előbb utóbb megtanulod őket ki filter ezni.

Szóval senkinek sem egyszerű de a férfiaknak sokkal de sokkal nehezebb dolga van.

Én azt javaslom mindegyik nőnek. Pontozzátok le magatokkal egy 10-es skálán lehetőleg ne a legjobb barátnőitekkel!

kérjétek meg Random embereket.

És egy ilyen férfinak a képeivel aki veled egy szinten van csinálj egy társkereső profilt , bármelyik APP-on na akkor megfogod tudni hogy mi férfiak mit érzünk.

Akkor majd kezet ráz hatunk hogy üdv a klubban.

Addig nincs miről beszélni.

júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 Barito ***** válasza:
igaz előző!
júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Nem "nagy Dumas társasági lány" :-DDD
júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!