Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne szomorítso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szomorítson el, hogy a környezetemben lassan mindenkinek akad párja, míg én folyamatosan láthatatlan vagyok a férfiak számára?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ismerkedj neten,itt mindenkinek akad pár.Persze nem fog sikerülni elsőre,de majd csak ráakadsz egy normális hapsira akinek szintén gondja van az ismerkedéssel.

Ennél jobb tanácsot nem adhatok,jön a tél bőven lesz időd a gép előtt pasira,szerelemre vadászni.

2015. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 MolotovPunk ***** válasza:

Próbálkozz néha te is.

Elmúlt már az a világ,hogy csak a pasik vadásznak... XD

Ma már a nőknek is kell vadászni.

2015. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Clark Kent.. ***** válasza:
Keress itt egy GYIK-es pasit. Elég sok errefelé a szingli.
2015. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát kezdetben lányként feltételezem, hogy ez nyújthat tüneti kezelést, amíg magad rájössz az evidens megoldásra: [link]


(Nekem fiúként a sör segített...)

2015. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak engem nem szomorít a dolog, de inkább már ki sem mozdulok, nem szeretek ötödik kerék lenni :)
2015. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 opened paradise ***** válasza:
100%

Kérj te is barátot karácsonyra!

Én barátnőt kértem :D

2015. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Mivel a filmsztár testalkatú, igazán dögös, macsó fejjel rendelkező egyedek száma kisebb, mint ahány nő van az országban, ezért értelemszerűen nem juthat mindenkinek. Ha nem akadt horogra egy sem, akkor szórakozásként marad a nevetgélés az átlagos külsejű lúzereken, vagy ami még jobban feldobja a napot az átlag alattiak megalázása nyilvános helyen a ribibarátnőkkel.
2015. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos lenne önbizalma vadászni ha eddig nem kellett senkinek.Félénk szegény,az ilyen emberek nem tudnak szemtől-szemben ismerkedni,ezért jobb a netes ismerkedés,mire taliztok már nagyon jó viszonyban lesztek és elszáll a félelem.
2015. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem van ket baratom is, aki kapcsolatot keres. Ha gondolod, bemutatlak neki. Vagy megadom a facebookjukat. Privatban. N
2015. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Clark Kent.. ***** válasza:

@23:19


Te kerítő. :D

2015. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!