Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért vagyok láthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért vagyok láthatatlan a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Olyan rossz,hogy kb.még soha senki nem figyelt fel rám úgy igazából.Nem vagyok szép ez tény,de annyira azért szerintem csúnya se,hogy ez indokolt legyen.Átlagos vagyok,nagy az orrom és vékony a szám,nem szimmetrikus az arcom,de nem csúnya és ápolt is vagyok.A testalkatom is átlagos,kicsit olyan skinny fát,nem vagyok kövér,de nincs különösebben jó alakom.Szoval tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy topmodell,de annyira azért nem gondolnám vészesnek a helyzetet,hogy kb.soha senki ne akarjon megismerni:-( Mégis mintha láthatatlan lennék.Rám se néznek, egy kezemen össze tudnám számolni hogy hányan szólítottak le egész életemben csak úgy.Milyen egy kezemen..kb.két ilyen eset volt.Nem vagyok egy nagy Dumas társasági lány de sokat mozgok emberek közt és társaságban.Mi lehet a baj?Lehet hogy csak én látom magam átlagosnak,de full ronda lennék?De képeken még van hogy egész szépnek is látom magam néha.Nalam sokkal előnytelenebb nőknek is van párjuk.Hol lehet a baj? :-(
máj. 3. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom miért szavaztátok le a 10 est! Kb az szokott lenni hogy az átlag csaj ismerkedik 20 különböző férfivel. Mindegyikkel flörtöl ,randizgat, szexel, meghívatja magát kajákra. Közben a színészeket megszégyenítő jóképű /gazdag férfit várják. De ezeknek a férfiaknak nem a szomszédlány típus kell. A csaj ezért depressziós ,önbizalomhiányos. Tart erre lúzer férfiakat barátnak. De ezek a ferfiak nem kellenek neki mert rondák vagy kövérek.
máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
34%
10 és 11 mindent leirt, sajnos ez az igazság
máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
25%

"De ezek a ferfiak nem kellenek neki mert rondák vagy kövérek."


Vagy simán átlagos külsejűek. De ez már ugye nem elég, mert a csúnya nőknek is olyan pasi kell, akit jóképűnek tartanak.

máj. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
21%

Akkor nagyjabol ugy jartal, mint a ferfiak nagyresze.



Ismerkedj 50 koruli faszikkal!



39F incel

máj. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sarkitasz.. a mai trendi csavok nem szólítanak meg csak.. tuti páran próbáltak már közeledni feléd.
máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
48%

Leírtad. Átlagos vagy

Pontosan ez történik az átlagos nőkkel

máj. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
61%
Ronda nőnek lenni nagyobb szivás, mint ronda pasinak. Az átlagos nő senkinek nem kell. Az atlag alatti, meg még annyira sem. Egy férfi simán tud kompenzalni anyagiakkal, de egy nőnek erre esélye nincs
máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
49%

16 és 17 jól írják.

Kérdező, lehet amúgy, hogy nem vagy ronda, de ma már ez is kevés, mert az egekbe tolódott az ingerküszöb. Ha nem vagy nagyon szép és mutatós, akkor le sem szarnak. Lehetsz kedves kolléganő, szomszéd, haverina, de ennyi. Nem nő. Az magasabb szinten kezdődik az ő mércéjük szerint. Az ápoltság és az igényesség pedig önmagukban, a megfelelő adottságok nélkül nem sokat nyomnak a latba, ez csak egy az itteni tévhitek közül, hogy annyit számít.

máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
55%
A férfiak elvarásai, valami elkéoesztő módon az egekben vannak, ha a nők külsejéről van szó.
máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
65%
Egyebként, ha szép vagy, onnantol, akármit elnéznek neked a férfiak. Teljesen mind1, mekkora ribamc vagy, mind1 mit csibálsz, mennyire vagy szociopata, a lenyeg, hogy jol nézel ki
máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!