Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért vagyok láthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért vagyok láthatatlan a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Olyan rossz,hogy kb.még soha senki nem figyelt fel rám úgy igazából.Nem vagyok szép ez tény,de annyira azért szerintem csúnya se,hogy ez indokolt legyen.Átlagos vagyok,nagy az orrom és vékony a szám,nem szimmetrikus az arcom,de nem csúnya és ápolt is vagyok.A testalkatom is átlagos,kicsit olyan skinny fát,nem vagyok kövér,de nincs különösebben jó alakom.Szoval tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy topmodell,de annyira azért nem gondolnám vészesnek a helyzetet,hogy kb.soha senki ne akarjon megismerni:-( Mégis mintha láthatatlan lennék.Rám se néznek, egy kezemen össze tudnám számolni hogy hányan szólítottak le egész életemben csak úgy.Milyen egy kezemen..kb.két ilyen eset volt.Nem vagyok egy nagy Dumas társasági lány de sokat mozgok emberek közt és társaságban.Mi lehet a baj?Lehet hogy csak én látom magam átlagosnak,de full ronda lennék?De képeken még van hogy egész szépnek is látom magam néha.Nalam sokkal előnytelenebb nőknek is van párjuk.Hol lehet a baj? :-(
máj. 3. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

40#

Nem ismerkedem senkivel, már csak azért sem mert van párom

De ha nem lenne, akkor sem szeretnék ilyenekkel ismerkedni. Ilyenekkel ismerkedjek, akiknek senki nem elég jó? Ilyeneknek feleljek én meg?

Kösz de nem alacsonyodok le erre a szintre.

máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
65%
Ki mondta, hogy ilyenekkel ismerkedj? Én csak azt mondom, hogy nem igaz az, hogy az átlag nőknek annyival könnyebb dolguk van, mint ahogy azt írták. Hiszen sokan csak szép nőkkel ismerkednének és kivannak akadva, ha elutasítják őket és akkor jön utána a kiírás, hogy milyen szemetek a nők. Én sem olyan férfival jöttem össze, akinek senki sem elég jó, nincs is semmi ilyesmi gondom.
máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
47%

"Hiszen sokan csak szép nőkkel ismerkednének és kivannak akadva, ha elutasítják őket és akkor jön utána a kiírás, hogy milyen szemetek a nők"

Ezt az alaptalan butaságot meg hol álmodtad? Mire alapozod?

A férfiak hírhedten igénytelenek, ez közismert. Az ismerőseimnél a ronda nőknek is van néhány (közel sem ronda) udvarlója, alkalmi és komoly kapcsolatra is akár, míg férfiaknál ha a ronda férfi próbálkozik is, azzal kell szembenéznie hogy a nők zaklatásnak veszik a közeledését.

Minden női rinya hiábavaló a témában

máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
78%
Ne magadból indulj ki, mert te igénytelen vagy, sokan mások nem
máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
15%

Az biztos hogy a férfiak felnek a szép nőktől

Meg egy Henry cavill is csak egy ilyen átlag bírt leakasztani magának


[link]


Döbbenet


Csaj helyében olyan komplexusaim lennének hogy el nem tudom mondani

máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
16%

Csak a nökhöz képest vagyok igénytelen, mint a férfiak legalább 80%-a

Persze az igények léte fontos, de ez egy férfinál nem jelent többet pár darab elengedhetetlen kritériumnál (általában van elvárt testalkat, és viselkedési kritériumok jellemzőek) Nem egy rendes elváráslistával állunk oda egy nőhöz, mint a nők a férfiakhoz (iskolázottság, szórakoztatóság, anyagiak, státusz stb. stb.)

máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
32%

A kérdés helyesen így hangzik egyébként: Vajon miért vagyok láthatatlan a jóképű, magas és lehetőleg pénzes férfiak számára?


Biztos vagyok benne, hogy sok pasi érdeklődik irántad, csak te ezeket észre se mveszed, nem is tartod őket potenciálisan még férfinek sem.

A legtöbb nő ezzel amúgy így van, szóval nem lógsz ki a sorból.


Felmérések alapján a nők szerint a férfiak 80%-a átlag alatti. Amit ha végiggondolunk, rohadtul abszurd.


Szerintem kérdező vedd észre a kevésbé kiemelkedően jó pasikat is, "sajnos" be kell érned egy átlag pasival, sőt, még az is elképzelhető, hogy neked is tenned kell valamit az átlag pasiért. Tudom, szörnyen hangzik, hogy a legmenőbb, legjobb kinézetű srácok le se szarnak és hogy még az átlag külsejű férfiakért is esetleg küzdened kell, de gondolj abba, hogy egy átlag fazon is vért izzad, hogy akár egy átlag alatti lány hajlandó legyen vele csak szóba állni, netalántán randizni. Ilyen az élet...

máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
56%

47: Ennek köze nincs a valósághoz.

Mégis hogy lehet "észre sem venni" a "sok" érdeklődő pasit? Írd már le nekünk, kérlek, hogy ez hogy néz ki konkrétan a gyakorlatban. Mert én például nem vagyok vak a kevésbé egyértelmű kis jelekre sem, és ez a legtöbb nőre igaz. Azt viszont tényleg nem vesszük észre, ha csak annyi történik és nem több, hogy ránk néz, de szigorúan ügyelve az észrevehetetlenségre. Ezt senki nem venné észre.

Hogy magát a férfit nem tartjuk potenciális jelöltnek? Nos, ez igaz lehet, csak nem úgy, ahogy leírtad. Amikor évente 1-1 alkalommal betalál valami ittas papa, csöves, tukmáló, nem idén barnult segédmunkás és hasonlók, őket tényleg nem, bocsi. Itt jegyezném meg, hogy eltelt az év több mint harmada, és idén még ilyen sem közeledett felém. Nem mintha hiányozna, csak érzékeltetném, hogy mennyire semmi és senki. Így néz ki a valóság, nem úgy, hogy nőként elég csak létezni és reggel kilépni az otthonunk ajtaján, aztán vagy a nap, vagy a hét folyamán biztos lesznek próbálkozók.

máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
44%

"Mégis hogy lehet "észre sem venni" a "sok" érdeklődő pasit?"

Eléggé feltűnő szokott lenni amikor leállnak veled "dumcsizni"

A nonverbális kommunikációból leveszik ilyenkor hogy érdekled-e őt, aztán ha úgy látják nem akkor továbbállnak. Mivel titeket csak a chadek érdekelnek, ezért észre sem veszitek. Ne játszd az ártatlant meg a hülyét, mert nem áll jól!

máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
62%

Az valóban elég feltűnő, elismerem. Csakhogy nem teszik. Ennyi. Ti azt képzelitek, hogy igen, minden nővel egy csomószor. Az élet meg nem ilyen, ezt csak az eléggé szép nőkkel csinálják, a többieknek max köszönnek, nekem átlag alattiként még azt is csak akkor, ha elkerülhetetlen és nem akarnak mások előtt neveletlen tahónak tűnni.

Ha már mindketten szóba hoztuk a nonverbális kommunikációt: én például szoktam keresni a szemkontaktust. Nem chadekkel, azokkal nem is merném. Hát, ez is csak a szép nőknek működik, az én ilyen jellegű próbálkozásomat ha észre is veszik, max úgy hat rájuk, hogy "pff, bmeg, mit les ez a kis kripli, ne vicceljünk már...".

máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!