Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért vagyok láthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért vagyok láthatatlan a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Olyan rossz,hogy kb.még soha senki nem figyelt fel rám úgy igazából.Nem vagyok szép ez tény,de annyira azért szerintem csúnya se,hogy ez indokolt legyen.Átlagos vagyok,nagy az orrom és vékony a szám,nem szimmetrikus az arcom,de nem csúnya és ápolt is vagyok.A testalkatom is átlagos,kicsit olyan skinny fát,nem vagyok kövér,de nincs különösebben jó alakom.Szoval tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy topmodell,de annyira azért nem gondolnám vészesnek a helyzetet,hogy kb.soha senki ne akarjon megismerni:-( Mégis mintha láthatatlan lennék.Rám se néznek, egy kezemen össze tudnám számolni hogy hányan szólítottak le egész életemben csak úgy.Milyen egy kezemen..kb.két ilyen eset volt.Nem vagyok egy nagy Dumas társasági lány de sokat mozgok emberek közt és társaságban.Mi lehet a baj?Lehet hogy csak én látom magam átlagosnak,de full ronda lennék?De képeken még van hogy egész szépnek is látom magam néha.Nalam sokkal előnytelenebb nőknek is van párjuk.Hol lehet a baj? :-(
máj. 3. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
16%
azert egy kover no ne akarjon egy jo atlagos épasit, vagy menjen el fogyjon le es utana.
máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 Barito ***** válasza:
15%

26: "Annyira nem értem ezt a kettős mércét meg az álszenteskedést. Legtöbb férfi is olyan, hogy kb a legszebb nőkkel írogatnának csak."


Egyrészt ez nem igaz minden fickóra, másrészt míg a férfiak a nők 80%-át el tudják fogadni, addig a nők a férfiak 20%-át kb.


Úgyhogy ez a minden férfi csak a külsőt nézi nem így igaz.

máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
23%
32. A minden férfi a külsőt nézi alatt is a jó képű szálkás testű adoniszokra gondolnak..
máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
32%

33#

Ez az

Emberszámba csakis azokat a férfiakat veszik akik bejönnek számukra, a többiek nem férfiak a szemükben. Aztán a maradék 10-20% meg persze hogy válogat kedve szerint, és tojik az ilyen csajok fejére

máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
87%

#30

Nem sírt volna senki, de az hogy neki esnek a kérdezőnek, hogy nőként elég kitenni a lábad a házból és rögtön lesz egy meg egy pasi nahát az… meg neki esni hogy azért láthatatlan, mert válogat

Meg hogy miért ilyen válogatós, vegyetek észre ezzel nem lehet vagdalozni ennyi erővel te is gyere össze az első olyan novel aki csak rad nez

máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:

#32

Mivel ugyanolyan arányban vannak nők és férfiak így ez az arany nem lehet 20 illetve 80%

Persze nem igaz minden férfira sőt sokra nem, de akkor is van egy %-a férfiaknak akik boven csak a szintjük feletti novel állnak le. És most semmi felszineskedes de olyan nők után kajtatni akik csinosak, dekorativak

máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
22%

Egy férfit holt nem érdekel, hogy egy nő népszerű -e vagy sem. :D

És a nagyon szépektől félnek sokszor, a legtöbb férfi átlag vagy az alatti nővel van. Nézzetek körül.

máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
77%
37 Na ha legtöbb férfi átlag nővel van, akkor mi ez a sírás itt a kommentekben, hogy a férfiak nem találnak maguknak párt?
máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
22%

A nőkkel ellentétben a férfiak javarészének tényleg meg kell tapasztalnia ezt a láthatatlanságot, amiből nagyon nehéz kitörni.

A férfiak igénytelenek, míg a nők csak válogatnak, aztán még ők sírnak ha koppannak

Szánalom

máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
65%
39 ha már igénytelen férfinek vallod magad, akkor igénytelen nőkkel is ismerkedsz? Vagy elvárod a nőtől, hogy tip topp legyen. Most ez nemtől függetlenül vannak ferfiak/nők akik válogathatnak es vannak akik már kevésbé, de nem jelenti azt, hogy nekik ne lehetne párjuk, csak tény hogy ők kevésbé tudnak válogatni.
máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!