Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért vagyok láthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért vagyok láthatatlan a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Olyan rossz,hogy kb.még soha senki nem figyelt fel rám úgy igazából.Nem vagyok szép ez tény,de annyira azért szerintem csúnya se,hogy ez indokolt legyen.Átlagos vagyok,nagy az orrom és vékony a szám,nem szimmetrikus az arcom,de nem csúnya és ápolt is vagyok.A testalkatom is átlagos,kicsit olyan skinny fát,nem vagyok kövér,de nincs különösebben jó alakom.Szoval tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy topmodell,de annyira azért nem gondolnám vészesnek a helyzetet,hogy kb.soha senki ne akarjon megismerni:-( Mégis mintha láthatatlan lennék.Rám se néznek, egy kezemen össze tudnám számolni hogy hányan szólítottak le egész életemben csak úgy.Milyen egy kezemen..kb.két ilyen eset volt.Nem vagyok egy nagy Dumas társasági lány de sokat mozgok emberek közt és társaságban.Mi lehet a baj?Lehet hogy csak én látom magam átlagosnak,de full ronda lennék?De képeken még van hogy egész szépnek is látom magam néha.Nalam sokkal előnytelenebb nőknek is van párjuk.Hol lehet a baj? :-(
máj. 3. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
22%
48-as: A nem veszitek észre dolgot akkor átfogalmaznám úgy, hogy ignoráljátok. És tudod ahogy észrevettem a nőknek egy normális, de sajnos nem túl jóképű pasi is az "ittas papa, csöves, tukmáló, nem idén barnult segédmunkás és hasonlók" kategóriába esik. Ja meg ha valaki nem jóképű akkor egyből igénytelen is lesz. Furcsa nem?
máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
22%

50#

Én sem most jöttem le a falvédőről, na

Szóval ne vicceljünk!

Ha kifejezetten csúnyaként nem is mindennapos hogy érdeklődnek vállalható pasasok, de azért még az is előfordul. De esetetekben nem is a vállalható a ti kategóriátok, hanem a vállalhatatlan, hiszen rondaként te is az vagy. Érdekes módon láttam már hogy minden gond nélkül kikosarazzák a ronda srácokat a ronda csajok is, aztán nálam próbálkozna átlagos sráccal, hát kösz, persze hogy nem

Nem találjátok a ligátokat, pedig lennének lehetőségeitek nektek is

máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
62%

51: Nincs mit ignorálni azon, ami meg sem történik.

Szánalmas, tudom, de mivel ennyire nem történik és alakul semmi, én például arra is ki vagyok hegyezve, hogy ha végre rám néznek, hogyan teszik ezt, még ha "muszájból" is történik, vajon lehet-e esetleg mégis, hogy... Aztán persze hamar kiderül, hogy nem, dehogy, szó sincs semmiről, csak én akartam annyira belelátni valamit.

Arról is beszélhetnénk, hogy egy nem szép arcú nő mi lesz és milyen kategóriába esik... 1-1.

máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
66%

"Arról is beszélhetnénk, hogy egy nem szép arcú nő mi lesz és milyen kategóriába esik... 1-1."

Beszélhetünk erről is

Egy nem szép arcú nő pontosan abba a kategóriába esik mint egy nem szép arcú, nem gazdag és nem extrovertált férfi. Tehát a férfiak nem kelendő csoportjához illik.

Annyi a lényegi jellemzője ennek a női csoportnak hogy elveszti azt a privilégiumot hogy udvarlók közül válogathasson. Azaz kezdeményeznie kell ha párt keres, és számolnia kell az elutasításokkal és csalódásokkal is, pont úgy mint mondjuk egy átlag férfinak aki már egy magasabb kategóriát képvisel vele szemben. Az előnytelen külsőt valamivel kompenzálni kell, mert máskülönben az ilyen nő egyedül marad.

Azt értem én hogy magától nem nagyon történik semmi, mert az csak az átlagos kategóriától jellemző, de lehetőségek azok bőven akadnak

Máig emlékszem egy ronda nőre aki felém érdeklődött, és nagyot csalódott mikor leléptem, viszont hatalmas meglepetésemre egy egészen jól kinéző csávó volt belé plátóilag fülig szerelmes, azt persze nem vette észre

Pedig kellett hogy legyen ennek előzménye is

máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
32%

Egy átlagos de még átlag alatti nőnek sem kell kompenzálnia semmit.

Ha nem abszolút befordult és teljesen elutasító akkor simán talál maga mellé valakit. Jellemzően jobb pasit annál mint amennyire jó nő ő.

Ezt saját szememmel is látom. Törzsehelyemen szokott lenni egy eléggé alkesz csaj, kb 30-40 között lehet valahol. Iszonyatos ocsmány, alacsony, ilyen formátlan, hordó teste van, fogatlan és ráadásul rohadt idegesítő is, mivel állandóan kéreget mindenkitől. Mégis mindig van pasija, mindig látom, hogy mászik rá normális, nem alkesz pasikra is és általában nem marad viszonzatlanul a dolog.

A legtöbb férfi manapság annyira elkeseredett, hogy már bárkivel, bármivel leállna, csak történjen valami.

Egy átlag nőnek, főleg ha még fiatal is, a társkeresés egyszerűbb, mint egy átlag férfinek pizzát rendelni. És szerintem gyorsabb is. Ezt 100%-ra mondom, hogy átlag nőként, ha tényleg akarsz magad mellé valakit akkor gyorsabban és egyszerűbben megvagy ezzel, mint egy pizza rendelés.

máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
34%

55#

De most átlag alattiakról volt szó, nem átlagosakról

És igen, az átlag alatti nők is találnak párt, de ehhez ugye neki kell kezdeményeznie és eleve extrovertáltnak kell lennie, nem valami kis meghunyászkodó csajnak.

Amúgy jól látod a helyzetet

máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

"Egy átlagos de még átlag alatti nőnek sem kell kompenzálnia semmit."

A kezdeményezőkézség és az extrovertált jellem maga a kompenzálás, tehát nem igaz amit itt írtál

máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok. 24-nek: en az orromot szabattam at, mert eleg ferfias volt. Most egy gyonyoru csinos, fitos noies orrom van ez merhetetlenul sokat dobott a fejemen. Kaptam fogszabalyzot is, de ott nem a fogaim alltak csalen, hanem a harapasom volt rossz, emiatt asszimetrikus arcom volt erosen. Annyit soekrutl elerni, hogy kb 90% szimmetrikus lett a fejem, ez is rengeteg plusz!! Fuleimet is megcsinaltattam, mert az egyik oldalon elallt mint dumbonak, most mar mindketto lapul a fejmhez. Ezenkivul most mar arckezelesekre koltok, mindenrelere, de rohadt dragak olyan 120-250e per kezeles. Nem minden honaoban megyek, de kb felevente 1-2x. Votl mar midnen hyaluron totles, hogy harmonizaljuk arcom, botox, borkep javaitas minden is.

Egyebkent egyaltalan nem latszik az arcomon semmi mu, mert nincs betoltve 10ml a fejmbe es nincs eltúlozva semmi. A kormyezetem csak nezi milyen szep vagyok, mi tortent olyan szep lettem. Megmondom, ha egymas melle teszek ketto kepet magamrol 10 evvel ezelott es most hat dobbenet. Ezerszer jobban nezek ki most. Nyilvan sportolok is mai napig, de alakommal sosem volt baj.

Szoval igy lettem egeszen szep no. Tenyleg, olyan pasik jonnek hozzam, hogy csak nezek es mondjak 10/10 vagyok.

Kozben meg nekem szidta egyik haver nojet, hogy toltott a szajaba a csaj ezert mekkora picsa. Magamba rohogtem, hogy ez hulye, tudna bennem mennyi anyag van xD szoval mondom nem is latszik, csak annak latszik aki tulzasba esett. Nekem megerte kolteni a kulsomre, mert rohadtul jol esik, hogy barhova megyek megkapom milyen szoe vagyok es nem azt, mont regen, hogy de csunya es a megveto fejek. Szoval manapsag mar lehet tenni ellene.

Annyi, hogy nyilvan van egy alapunk en sem leszek soha miss world akarmig csinalok, de barkibol ki lehet hozni egy siman szepet a penzzel.

máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 Barito ***** válasza:
30%

47-es: "Biztos vagyok benne, hogy sok pasi érdeklődik irántad, csak te ezeket észre se mveszed, nem is tartod őket potenciálisan még férfinek sem."


Csinos kolléganőm nekem panaszkodott, nem érdeklődnek iránta a férfiak. Mikor közöltem vele, hogy hárman is elhívták kávézni, ismerkedni, ezt mondta: "ők nem férfiak".

máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
32%

"Csinos kolléganőm nekem panaszkodott, nem érdeklődnek iránta a férfiak. Mikor közöltem vele, hogy hárman is elhívták kávézni, ismerkedni, ezt mondta: "ők nem férfiak"."

Itt a kérdés lényege, meg van válaszolva

máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!